Skocz do zawartości

ku przestrodze dla innych


spad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówimy o zabezpieczeniach, to te wszystkie puszki po kawie to przepalą się od samego ewentualnego zwarcia. Po zapłonie pokrywki odstrzelą i tyle z tego będzie. Moim zdaniem to takie uspokojenie sumienia. 

 

Skrzynka amunicyjna działa i już. Jak komuś przeszkadza upakowanie wewnątrz to niech sobie zrobi przegrody z karton-gipsu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak mówimy o zabezpieczeniach, to te wszystkie puszki po kawie to przepalą się od samego ewentualnego zwarcia. Po zapłonie pokrywki odstrzelą i tyle z tego będzie. Moim zdaniem to takie uspokojenie sumienia. 

 

Skrzynka amunicyjna działa i już. Jak komuś przeszkadza upakowanie wewnątrz to niech sobie zrobi przegrody z karton-gipsu. 

filmik https://www.facebook.com/rc.modellbau/videos/706390816078624/?video_source=pages_finch_trailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niezłym rozwiązaniem jest kasetka na pieniądze. Mam taką i używam. Blacha w tej kasetce jest na tyle gruba,że nawet jak wszystkie moje pakiety się zewrą to i tak nic się nie stanie. Kasetka nieduża, ale mocna i zamykana na solidny zamek. Używam, od momentu, kiedy na drodze między Białymstokiem, a Warszawą, w drodze na zawody koledze  z Białegostoku spaliła się przyczepa campingowa wraz z całym dobytkiem modelarskim. Stało się to na 99% od zwarcia pakietu.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.