Skocz do zawartości

New Falcon by L.Kwarciński - idzie nowe


piotralski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jurek - wyjaśnij bo pachnie to teorią spiskową.

KST robi na Stany specjalne serie czy co?

Do Niemiec, GB, Australii itd. robią byle co ?

Nie bardzo mi się chce wierzyć.

To nie jest produkcja jednostkowa, firma jest dość znana i nie sadzę aby chcieli sobie psuć reputację wątpliwymi zyskami ze sprzedaży "badziewia" na rynki poza US.

No chyba, ze masz jakieś potwierdzone informacje?

 

Kojani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy to paptoletycznieorganooptycznie...bom ze wsi...?

zgodnie z sugestiami bardziej doświadczonych kolegów zakupiłem tam ale i tu. A potem sobie porównałem. Również posiłkuje sie informacjami uzyskanymi od innych modelarzy. Więc nie są to informacje niesprawdzone.

 

właśnie w modelmax mam skutecznośc 66% ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TommyTom - który rodzaj przesyłki bierzesz pod uwagę przy tej kalkulacji? Czy aby nie ten za ok. 15$, przy którym nie mamy żadnej gwarancji otrzymania czy też śledzenia przesyłki? Co z ewentualnym cłem, które czyha nad każdą przesyłką z usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem właśnie ten rodzaj przesyłki (USPS). Firma jest z okolic SanFrancisco. Śledzenie kończy się na lotnisku w L.A. Potem dopiero przychodzi avizo z Poczty Polskiej z zawiadomieniem o konieczności odbioru paczki i zapłaty VAT 23%. Paczki przechodzą przez pkt kontroli celnej w Zabrzu. Do kwoty równowartości przesyłki poniżej 200 EUR nie nalicza się cła. Także Pani na poczcie pobiera VAT 23% i po wszystkim :)

W sumie 6 serw (kst 135 i 145 6*24 usd < 200 eur) kosztowało mnie 616 zł z uwzględnieniem wymiany USD na karcie (taką wybrałem płatność). W tamtym momencie w PL kosztowały 117 zł/szt bez przesyłki. Z przesyłką byłe 100 zł do przodu i z ekstra jakością :)

Teraz USD jest raczej słabe, więc jak mają na stanie to trzeba brać i się nie martwić o przesyłkę :) trochę miałem pietra za pierwszym razem, ale po 10 dniach paczuszka była w moich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy to, że jak wsadzał to czuł i jak wyjmował też, a nie tak, że jak na obrazku widział to wydawało mu się że poczuł, ale tak nie za koniecznie od wsadzania...

wpradzie to forum modelarskie, ale ten tekst jest genialny :D :D :D ubawiłem sie co nie miara i przyznję mu nagrodę roku.

Wracajac do falcona to fajnie że coś się dzieje w temacie z niecierpliwośćią czekam na oblot i wrażenia z niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpradzie to forum modelarskie, ale ten tekst jest genialny :D :D :D ubawiłem sie co nie miara i przyznję mu nagrodę roku.

Wracajac do falcona to fajnie że coś się dzieje w temacie z niecierpliwośćią czekam na oblot i wrażenia z niego ;)

 

ja rowniez tak jak za oblotem ideala przez young-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.