Skocz do zawartości

New Falcon by L.Kwarciński - idzie nowe


piotralski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Ryszard za cenne sugestie!

Biorąc pod uwagę że na śmigle 15x13 mam prawie 650W, chyba lepiej pozostanę przy tym co mam. Jak pisałem wcześniej nie chodzi mi o osiągnięcie 100% tego zestawu.

Ten zapas na pewno pozwoli mi na dłuższą eksploatację przekładni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem przekładni Mega więc nie wypowiem się w tym temacie. Jednak firma znana jest z produktów dobrej jakości, mam na myśli silniki. Twoja decyzja co do pozostania przy tej konfiguracji jest jak najbardziej słuszna. Dobrze jest mieć pewien margines bezpieczeństwa, w szególności przy pierwszych lotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz źle ustawione ilość pól magnetycznych i nie zadeklarowałeś przekładni - obroty są nierealne.

- Jurek

Jak zwykle masz rację Jurku. Dzięki za czujność!

PS

Nie zwróciłem uwagi, skupiając się na mocy napędu oraz obciążeniu i temperaturze regulatora...

 

PS

Już powinno być ok.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek pokasuj swoje PW bo nie idzie do Ciebie nic wysłać. To jest jakieś chore ograniczenie z tymi mailami na PW. Człowiek chciałby zostawić sobie wiadomości na PW bo są ważne a tu nie można i musisz kasować bo inaczej nic do ciebie nie przyjdzie. Bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.