Skocz do zawartości

Budujemy Mustanga...


marcelizor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już czad :)

 

Wygląda coraz lepiej, ale do oblotu jeszcze droga daleka. Nie wiem czy cokolwiek dzisiaj dam radę zrobić, dostałem właśnie info, że w poniedziałek mam być w pracy. Tak więc jutro wyjeżdżam i nastąpi kolejna 3-tygodniowa przerwa w budowie :angry: .

 

 

Tak. Zawsze coś odrzucają, a to misie a to czekoladki. :-)

 

W sumie to miły zaskakujący gest. :)

 

 

I jeszcze uśmiech żony, która widząc te miśki w rozpakowywanej paczce zaraz zapomniała, że z konta zniknęło kilka stówek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, czysto dopiero teraz zaczyna się robić, w trakcie wykańczania. Do tej pory było trochę walki i nie wyglądało to tak jak bym sobie tego życzył.Ale dzięki  ;) .Mam nadzieję, że finalnie uda mi się doprowadzić ten model do takiego stanu jak bym chciał. Śmigło tak jak pisze Paweł 14x8. Uważam, że cztero łopatowe śmigło w Mustangu musi być i zależało mi na tym, aby takie właśnie założyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomierzyłem napęd na hamowni. 

 

post-4563-0-58195000-1431968089_thumb.jpg

 

Maksymalny zmierzony ciąg statyczny 3750g. Max. prąd 56A. Pakiet 4S, 4450mAh, 45C Dualsky. Regulator Redox 80A. Czas pracy przy przepustnicy ustawionej na 3/4-max. 8 minut. Nic się nie grzeje. Jestem zadowolony z wyników testu  :)

Do końca tygodnia powinno coś drgnąć przy budowie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.