Skocz do zawartości

Budujemy Mustanga...


marcelizor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zielony jest taki jak na fotach czy zły balans bieli? W ogóle to rewelacja. .. :-)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Trochę jaśniejszy Paweł. Coś jak na zdjęciu z postu 237. Przyznam się, że ten zielony dobierałem na oko, porównując ze zdjęciami FF zamieszczonymi w necie. Wiem, że to licha metoda, ale i tak wydaje mi się ten kolor bardziej zbliżony do oryginału, niż to co jest na mustangu FMS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze kabiny w planach, jak najbardziej, choć oczywiście nie będzie tak "wypasione" jak w Twoich modelach ;).Ja nie mam cierpliwości do takich detali, w tym samym czasie mógłbym zrobić kolejny model w stanie surowym :). Zastanawiam się natomiast, czy robić linie podziału, jeśli będą to delikatne. Wszystko oczywiście zależy od tego, czy będzie latał. Ostatnio matka ziemia, w trybie pilnym wezwała do siebie dwa moje latadła :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemo. Czekam aż Ci się znudzi rower i odbudujesz swojego mustanga. Zimą raczej nie będziesz jeździł, więc chyba możemy liczyć na to, że wiosną ponownie go ulotnisz?

oj będzie ciężko z jego odbudową i ulotnieniem gdyż wszystko sprzedałem a pozostał mi tylko mój me 109 który zdobi ścianę w pokoju. Niestety potrzebowałem gotówki żeby odbudować i doinwestować sprzęt żeby nie zawiódł w górach ;) teraz jeszcze tworzymy team zjazdowy więc jeszcze nasz szarpnie po kieszeni same ciuchy ... ale żeby nie było że porzuciłem latanie ... wbrew pozorom nadal latam troszeczkę niżej i mniejsze dystansy ale latam ;) na dowód tego film z mojego kasku z lotów nad drogą na Mosornym Groniu w Zawoi ;) 

http://www.youtube.com/watch?v=jHDjynon3ko

 

Przy okazji przepraszam za off topic ;) nadal nie mogę się napatrzeć na Twojego Mustanga ... cudo ;)

I żeby nie było nadal obserwuje od czasu do czasu forum w końcu troszeczkę czasu na nim spędziłem ;)

Pozdrawiam i trzymam kciuki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się dzisiaj oblatać, pogoda nie pozwoliła. Trzeba więc coś podłubać. Chciałbym sobie ułatwić składanie modelu przed lotem i uprościć połączenie elektroniki zamontowanej w skrzydle, do kadłuba. Zamierzam użyć konektora D-SUB 15 pin, co o tym myślicie? Czy przewody serw, podwozia i oświetlenia połączone w wiązkę na odcinku 15cm nie będą się wzajemnie zakłócać?

 

post-4563-144692166143_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak odpowiedzi, więc wnioskuję, że nikt z zaglądających tutaj nie ma doświadczeń z tym konektorem . Przeglądając forum, też nic nie znalazłem. Mimo wszystko, zrobiłem tak jak pisałem wczoraj i teraz wszystko łączę jedną wtyczką. Wszystko działa jak należy, bez żadnych zakłóceń, więc myślę, że patent się sprawdzi

 

post-4563-14470118957_thumb.jpg

 

Wrzuciłem go jeszcze na wagę- 2710g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.