Jump to content
Sign in to follow this  
pasi.grzegorz

Flysky Fs-T6 2,4G czy warto?

Recommended Posts

Jeśli mówisz o cenie 290 zł , to jak najbardziej jest warta tych pieniędzy . Dostajesz w pełni funkcjonalny komputerowy nadajnik 2,4 GHz . Programowanie normalne , zasięg też (wcześniejsze modele były programowane za pomocą kabla ). Kanały 5, 6 na potencjometrach . 6 kanałów , jak wystarcza , szczerze polecam .

Dziękuje Ci Leszku za odpowiedz . Miał bym jeszcze jedno pytanie odnośnie odbiorników . Jakie odbiorniki innych producentów mogą z tą apką współpracować? czy tylko orginał

Dziękuje wszystkim zainteresowanym za udzielenie wszelkich informacji na temat tego radyjka . Temat uważam za zakończony. Chyba że ktoś ma coś do powiedzenia na ten temat . Wszelkie sugestie mile widziane .Pozdrawiam Grzegorz .

Aparatura z Chin kosztuje 45 euro. Czy jest to opłacalna cena za taki sprzęt? Od dawna zastanawiałem się nad turnigy 9x oraz FlySky 9x (czy jakoś tak) ale ta jest sporo tańsza a ma wystarczającą jak dla mnie ilość kanałów. Jeżeli tylko nadaje się do samolotów ESA, szybowców, ma V-tail mixing, opcje na klapy a jeszcze do tego jak helikopterem 4 i 6 kanałowym się polata to jak za taką cenę to bym się skusił. Ktoś coś powie więcej na jej temat?

Akurat ta co podesłałeś to FS-i6 a nie FS-t6  i też nad nią myślałem ale akurat mniej informacji znalazłem. W sumie nie wiem która lepsza.
 Kanałów jak najbardziej wystarczy a i zagraniczna cena mnie zachwyca :] 

Wspomniano że kanały 5,6 na potencjometrach. Czyli tylko na "pokrętłach" ? Zapasuje to do 6 kanałowego helikoptera?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RydzuM
      Witam,

Mam do sprzedania praktycznie nową aparaturę FrSky X10S Express Carbon Fiber z wgranym OpenTX.
      Aparatura w stanie idealnym, na wyświetlaczu folia, używana sporadycznie.  Sprzedaję bo za dużo już tego sprzętu...
      Aparatura ma ogromne możliwości rozbudowy i nie tylko, odsyłam do opinii w internecie.
      Dodatkowo poza tym co było w zestawie dorzucam oryginalne końcówki drążków dla "kciukowców" oraz kartę pamięci SD na której jest OpenTX.
      aparatura ma wgrany soft OpenTX, istnieje możliwość aktualizacji do najnowszej wersji lub powrót do FrOS.
      W zestawie nie ma baterii (2x18650).

Cena: 1250 zł przesyłka gratis (Paczkomat) lub odbiór osobisty.

Zapraszam do kontaktu.
      Marcin 781-572-788

• By J-23
      stan fabryczny , 3 kanałowa 2.4 GHz
      do aparatury dokładam 2 odbiorniki 
      posiada :
      - reversy
      - precyzyjne trymy 
      - sygnalizację optyczną rozładowanej baterii
      - wbudowane fail-safe
      w zestawie jest też oryginalne pudełko, instrukcja eng i zworka do bindowania odbiorników
      cena 170zł + paczka rejestrowana z podglądem przez internet ~15 zł
      lub odbiór osobisty w Krakowie

• By gignasiak
      Witam sprzedam aparature w pelni sprawną z odbiornikiem cena 250 zł   https://www.olx.pl/oferta/aparatura-rc-sanwa-sd5g-CID767-IDCFQOj.html

• By Bravo Sierra 25
      Witam,
      Posiadam takie radio: https://www.radiocontrolledshop.ie/radio-transmitters-rc-model-receivers/12333-radio-controll-models-transmitter-receiver-radiolink-t8fb-24ghz-8-channel-transmitter-with-2x-r8ef-receivers-rlkt081000.html
      Oraz dwie sztuki takiego samego odbiornika: https://www.robotshop.com/eu/en/radiolink-r8ef-8-ch-24ghz-fhss-receiver-t8fb.html?gclid=CjwKCAiA7t3yBRADEiwA4GFlI0teStFFjrIc5TQOOeDKHns7JlCxORcdSdEYzA7HG240pdiyOJ4P6BoCO_oQAvD_BwE
      Mam też dwa modele, jeden to górnopłat, drugi dolnopłat. Pytanie - jak rozwiązać przełączanie się między tymi modelami? Raz chcę latać pierwszym modelem, innym razem drugim modelem. Każdy z tych modeli jest wytrymowany inaczej, ma inne wychylenia sterów ustawione itd. Okazało się, że jak przekładam ten sam odbiornik z jednego modelu do drugiego, to ten model do którego przełożyłem radio trzeba trymować od nowa itd. Jest to uciążliwe. Z kolei jak będę miał te dwa odbiorniki zainstalowane w dwóch różnych modelach, to przed lotem danym modelem, będę musiał parować (bindować, tak się mówi?) się z tym konkretnym odbiornikiem od nowa i od nowa ustawiać wychylenia sterów itd. Nie ma chyba dobrego rozwiązania w tej kwestii. Jak wy to rozwiązujecie? 

Pozdrawiam. 
    • By Szczepen02
      Zapraszam na wczesnowiosenną wyprzedaż!  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/21mTP/
      oraz silniki https://www.olx.pl/oferta/silniki-emax-mt3506-regulatory-little-bee-20a-dron-kopter-CID99-IDDInEG.html

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.