Skocz do zawartości

Ktory nadajnik byscie wybrali?


krewetki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek - nie wydziwiaj i nie kombinuj. Zabawki jak to zabawki i tak trafią do kosza a aparatura zostanie na lata. Kolega japim doradził ci za 100$ Q7 i to w tej cenie jest towar bezkonkurencyjny. Jak cię nie stać to pozostaje I6 i wyciągnięcie anteny oraz przeprogramowanie radia na 10 kanałów. Ale nie będziesz miał wtedy pełnej funkcjonalności oprogramowania.

A jak umiesz lutować to kup używaną 9xrpro bez modułu i zmontuj sobie moduł  na 433mhz za 20zł. Gdzie każdy odbiornik z zasięgiem 3-5km będzie kosztował cię kolejne 20zł.

 

Po tym jak twoje zabawki trafią do kosza znaczenie będzie miał tylko zasięg, co będzie się działo z linkiem jak model wleci za drzewa i ile kosztuje odbiornik i dlaczego tak dużo.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Takie życie Maxiiii, im mnie środków tym więcej trzeba się nakombinować żeby coś osiągnąć :) Do mnie radyjko już idzie więc na razie w tym temacie mam luz :D

Natomiast moje zabawki bardzo pomagają mi się uczyć i bawić, poprzez dorobienie oświetlenia w samolocie samemu czy wzmacnianie konstrukcji żeby nie rozwalała się zbyt łatwo. Uwielbiam sobie tak grzebać, zamiast kupic gotowy model za pieniądze których nie mam :)

 

Za jakiś czas przedstawię Wam moje sukcesy i porażki modelarskie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i (mam nadzieje) panie.

 

SKANDAL i KUPA i nie wiem co większe !!   

 

Kupiłem Frsky'a na stronie hobbyking 

https://hobbyking.com/en_us/frsky-2-4ghz-accst-taranis-x9d-plus-and-x8r-combo-digital-telemetry-radio-system-mode-2.html

 

i nie chcą mi go wysłać. Aaaaaaaaaaaaa... Kicha jest taka ze minęły już 2 tygodnie a bank mi skasował prowizje od zagranicznych przelewów i kupa.

 

Piszą ze to jest niebezpieczny ładunek (chodzi im zapewne o baterie) i że nie mogą wysłać.

 

Czy znacie na nich jakiś sposób?

 

Proponowałem im żeby mi wysłali nadajnik bez pakietu ale odpisali że nie mogą otwierać pudełka.

 

Czy komuś udało się kiedyś kupić coś w tym durnym HK co miało w sobie baterie? Jak to wysyłali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - nie wydziwiaj i nie kombinuj. Zabawki jak to zabawki i tak trafią do kosza a aparatura zostanie na lata. Kolega japim doradził ci za 100$ Q7 i to w tej cenie jest towar bezkonkurencyjny. Jak cię nie stać to pozostaje I6 i wyciągnięcie anteny oraz przeprogramowanie radia na 10 kanałów. Ale nie będziesz miał wtedy pełnej funkcjonalności oprogramowania.

 

Jest już wersja i6X gdzie 10 kanałów masz juz od producenta bez kombinowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kupisz w Banggood to skad wysylaja? Maja magazyn w Europie? 

 

Maja w EU - ale jest tam niewiele.

Magazyn maja normalnie w Chinach, ale jak kupilem Taranisa Q7 za 430zl z wysylka to mialem go u siebie po 2 tygodniach (zamowilem 28 maja, a paczke mialem 12 czerwca)

Teraz mozna go kupic za 386zl.

 

A X9D Plus za 780zl (wersja z mono podswietleniem)

https://www.banggood.com/FrSky-2_4G-ACCST-Taranis-X9D-Plus-Transmitter-p-940819.html?rmmds=search&p=UN1003814241201410X7

 

i nowsza za 810zl (+ wysylka)

https://www.banggood.com/FrSky-ACCST-Taranis-X9D-PLUS-16CH-2_4GHz-Transmitter-with-X8R-p-952630.html?rmmds=search&p=UN1003814241201410X7 

 

Dlatego wlasnie od dawna nie kupuje w HK - za maly wybor, ceny wcale nie jakies super niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.