Skocz do zawartości

Modele24.pl - nowy sklep produktów marki FrSky


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Modele24.pl napisał:

akże jeszcze raz poproszę kolegę o wyrozumiałość zwłaszcza że jesteśmy właściwie tuż za linią startu :) 

Konradzie , a czy w Twoim sklepie w dalszej perspektywie będą dostępne akcesoria typu serwa , regle , śmigła itp. oraz materiały do budowy modeli latających czy jesteś nastawiony typowo tylko na FrSky?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ares napisał:

Konradzie , a czy w Twoim sklepie w dalszej perspektywie będą dostępne akcesoria typu serwa , regle , śmigła itp. oraz materiały do budowy modeli latających czy jesteś nastawiony typowo tylko na FrSky?

Narazie chce okrzepnąć z FrSky, trochę przeglądałem internet i widzę że Radiomaster jest czymś co by uzupełniło ofertę tańszego linku RC, najbardziej chciałbym pójść w silniki i regle z zakresu budżetowych aczkolwiek solidnych wersji, silniki E-max używam i uważam je za rozsądne w zakresie cena/jakość, regle mi pasują Hobbywing'a ale z chęcią wysłucham innych opinii. W żadnym wypadku nie zamykam się na jeden asortyment, ale wszystko na spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Modele24.pl napisał:

W żadnym wypadku nie zamykam się na jeden asortyment, ale wszystko na spokojnie. 

No to fajnie. Również latam na Emaxach i jestem bardzo zadowolony z tych silników.

Jesli chodzi o regulatory to polecam Foxy i ZTW. Dobre choć nie najtańsze. 

Pomyśl o pakietach Lipol w swoim asortymencie: to element wyposażenia modelu który stosunkowo szybko się zużywa tak więc i popyt będzie na ten towar:)

A propo to tak z innej beczki. 

Sławomir to Twój tata?

Znamy się dobrze z widzenia mnóstwo lat. A od Sierpnia tamtego roku jestem członkiem sekcji modelarskiej AZL także z pewnością w sezonie się spotkamy i polatamy wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję otwarcia sklepu. Widzę, że macie zdrowe podejście do tematu i z czasem wypracujecie dobry model sprzedaży. Osobiście wolę kupować w polskich sklepach. Cena to nie wszystko, choć oczywiście jest ważnym czynnikiem przy zakupach. Życzę Wam powodzenia i szybkiego rozwoju. Produkty FrSky stają się coraz bardziej dopracowane i może system stanie się bardziej popularny u nas. Trzymam za was kciuki! Fajnie, że się u nas coś tworzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również używam hobbywinga i uważam że robi świetne regle z tym "tańszych" zresztą ma firma fajną ofertę bo i są tanie regle i są regle do zastosować bardziej profesjonalnych. Oczywiście sporo droższe ale też dające więcej. Cena i tak o połowę niższa niż np jeti. Zresztą frsky z tego co czytam na zagranicznych forach też robi dobre regle. Przynajmniej tam chwalą. 

Mam do Ciebie Konrad pytanie z innej beczki. Właściciel 77 hobby zamknął forum frsky, czy Ty planujesz coś podobnego z działem supportu? Druga sprawa to czy orientujesz się  aby w końcu frsky wypuścił na ethosie polskie komendy.? jest polskie menu ale w porównaniu do innych naszych sąsiadów to jesteśmy w tyle w tym temacie. Wiem że 77hobby kiedyś już działało w tym kierunku....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mar_io napisał:

Również używam hobbywinga i uważam że robi świetne regle z tym "tańszych" zresztą ma firma fajną ofertę bo i są tanie regle i są regle do zastosować bardziej profesjonalnych. Oczywiście sporo droższe ale też dające więcej. Cena i tak o połowę niższa niż np jeti. Zresztą frsky z tego co czytam na zagranicznych forach też robi dobre regle. Przynajmniej tam chwalą. 

Mam do Ciebie Konrad pytanie z innej beczki. Właściciel 77 hobby zamknął forum frsky, czy Ty planujesz coś podobnego z działem supportu? Druga sprawa to czy orientujesz się  aby w końcu frsky wypuścił na ethosie polskie komendy.? jest polskie menu ale w porównaniu do innych naszych sąsiadów to jesteśmy w tyle w tym temacie. Wiem że 77hobby kiedyś już działało w tym kierunku....

 

Co do forum, mam wrażenie że Pan Michał trochę dziecinnie się zachowuje, wszak nasz deal nie doszedł do skutku ale z mojej perspektywy był mocno nieopłacalny z jednej strony, a z drugiej finansowo nie wykonalny, dalej proszę nie drążyć. Jeśli chodzi o forum narazie planu nie ma, mamy pfmrc i myślę że założenie działu FrSky tutaj będzie dużo lepsze i lepiej dostępne dla innych, o tym muszę porozmawiać z administratorami pfmrc, dodatkowo jest na FB ogólnoświatowa grupa gdzie można sporo pomocy złapać

 

5 minut temu, mar_io napisał:

uga sprawa to czy orientujesz się  aby w końcu frsky wypuścił na ethosie polskie komendy.?

W radiach które mam na stanie soft jest 1.4.0 i w opcjach regionalnych jest do wyboru polskie menu i działa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mar_io napisał:

Polskie menu jest jakiś czas, masz rację ale ja mówię o polskich komendach głosowych. 

 

2 minuty temu, robert.pilot napisał:

Polskie komendy możesz sobie sam wgrać, ja tak zrobiłem.

Mini poradnik

 

 

Dobry plan aby radio już miało to zaimplementowane (te które sprzedam ;) ), trochę pracy do wykonania ale klient będzie zadowolony ;) tym bardziej, że wszystkie komendy można skryptem załadować do gtts (google text to speech) :) i w miarę hurtowo ogarnąć temat

Edytowane przez Modele24.pl
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Modele24.pl napisał:

Dobry plan aby radio już miało to zaimplementowane (te które sprzedam ;) ), trochę pracy do wykonania ale klient będzie zadowolony ;)

Oczywiście, że można, pracy jest mnóstwo, komend ogrom...

Ja dla zabawy zrobiłem sobie komendę uruchamianą przełącznikiem timera " Zgoda na start MIKE X-RAY TWO" 😀

Jakby ktoś chciał, to w pliku poniżej pełno komend EN.

IFWG ETHOS Sound Pack v4.02.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Modele24.pl napisał:

Narazie chce okrzepnąć z FrSky, trochę przeglądałem internet i widzę że Radiomaster jest czymś co by uzupełniło ofertę tańszego linku RC, najbardziej chciałbym pójść w silniki i regle z zakresu budżetowych aczkolwiek solidnych wersji, silniki E-max używam i uważam je za rozsądne w zakresie cena/jakość, regle mi pasują Hobbywing'a ale z chęcią wysłucham innych opinii. W żadnym wypadku nie zamykam się na jeden asortyment, ale wszystko na spokojnie. 

 

Konradzie jeżeli chcesz spokojnie handlować FrSky to czego jak czego ale Radiomastera to bym akurat do oferty nie wprowadzał, przecież to ich główna sól w oku, po wprowadzeniu możesz się spodziewać szybkiej reakcji ze strony FrSky.

Dodatkowo Radiomaster już jest w ofercie jednego z polskich sklepów, więc musiał byś dodatkowo ciągle pilnowć konkurencji.

56 minut temu, Modele24.pl napisał:

 

 

Dobry plan aby radio już miało to zaimplementowane (te które sprzedam ;) ), trochę pracy do wykonania ale klient będzie zadowolony ;) tym bardziej, że wszystkie komendy można skryptem załadować do gtts (google text to speech) :) i w miarę hurtowo ogarnąć temat

 

Czesi sprzedają radia X20 już z pełną regionalizacją a nawet pełną instrukcją po czesku (nie mówię tu o namiastkach jakie były w 77 - max. 4 strony),

byłoby miło nie być gorszym, forum i owszem dość biedne ale też mają i filmiki instruktażowe😉.

Z tym gtts to tak hapu hapu nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robert.pilot napisał:

Polskie komendy możesz sobie sam wgrać, ja tak zrobiłem.

 

A czy Erhos potrafi odczytywać telemetrię z prawidłową polską odmianą liczebników, typu 1 wolt, 2 wolty, 5 woltów, plus niuanse polskiej odmiany typu dwie (2) minuty, dwadzieścia dwie (22) minuty, ale dwanaście (12) minut, itp.

Bo widzę, że Ethos jest zrobiony jako uproszczona wersja OpenTX. Więc jeżeli wykorzystane zostały kody z OpenTX, to mówienie telemetrii po polsku jest w tych kodach spaprane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Market napisał:

 

A czy Erhos potrafi odczytywać telemetrię z prawidłową polską odmianą liczebników, typu 1 wolt, 2 wolty, 5 woltów, plus niuanse polskiej odmiany typu dwie (2) minuty, dwadzieścia dwie (22) minuty, ale dwanaście (12) minut, itp.

Bo widzę, że Ethos jest zrobiony jako uproszczona wersja OpenTX. Więc jeżeli wykorzystane zostały kody z OpenTX, to mówienie telemetrii po polsku jest w tych kodach spaprane.

Tego nie próbowałem.

11 godzin temu, ksdl napisał:

Czesi sprzedają radia X20 już z pełną regionalizacją a nawet pełną instrukcją po czesku

W intetnecie jest instrukcja PDF, pobierasz, wchodzisz w google tłumacz, zaznaczasz zakładkę dokumenty, zasysasz plik PDF, po 15 sekundach jest przetłumaczone i pobierasz. Tłumaczenie jest w miarę ok, jest czytelne i do ogarnięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ethosie możesz sobie dowolnie stworzyć ścieżkę dźwiękową jak piszą powyżej koledzy. Jak masz czas na zabawę z mikrofonem to nie ma ograniczeń. Mnie chodziło o coś innego. Frsky w aktualizacjach ethosa dla niektórych krajów ma już do pobrania ścieżki dźwiękowe komunikatów. U nas do tego daleka droga. Mnie to osobiście nie przeszkadza bo również mam sporą paczkę angielelskich komunikatów i mi to wystarcza. Nie robi to dla mnie równiżcy czy mi gada radio po polsku czy po angielsku. Ale wiadomo lepiej by było jakby np wysokośc na wario była odczytywana po polsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.