Skocz do zawartości

Modele24.pl - nowy sklep produktów marki FrSky


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kot wiernie siedzi i pomaga na klawiaturze jak może :) a na tą chwilę mogę poinformować, że wszystkie odbiorniki serii Archer i ACCST 2.4GHz są już dodane do sklepu, siadam do aparatur ;) potem będą odbiorniki 900MHz a na końcu telemetria i moduły nadawcze, chyba że coś pilnego to proszę pisać na priv to dodam poza kolejnością :) na tą chwilę jest 24 z 87 pozycji dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że szukając najtańszych ofert i kupując wszędzie tylko nie w Polsce sami sobie podcinamy skrzydła. Producenci nie widza naszego potencjału i traktują  nasz rynek z buta co przekłada się na ceny dla naszych sklepów i w efekcie dla nas. Nie mamy takich możliwości jak modelarze skrajów ościennych, ale może nie jest najgorzej i ktoś to w końcu zauważy a to w efekcie przełoży się na ceny końcowe. "Mości kupą Panowie" ...  było jest i będzie ...

A oferta Modele24.pl na to co ja potrzebuje jest korzystna. Nowy rok - nowy budżet - nowe zakupy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podrożał ten sprzęt od frsky. Ja za x20s płaciłem niecałe 2100zł. Fakt że w pandemii ale dolar nie był aż tak drogi, ale jednak. Okrutna ta inflacja. Powodzenia życzę w sklepie. Będziecie mieli dostępne odbiorniki serii TD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mar_io napisał:

Strasznie podrożał ten sprzęt od frsky. Ja za x20s płaciłem niecałe 2100zł. Fakt że w pandemii ale dolar nie był aż tak drogi, ale jednak. Okrutna ta inflacja. Powodzenia życzę w sklepie. Będziecie mieli dostępne odbiorniki serii TD?

Co do x20s (miałem się nie wypowiadać więcej, ale sam z ciekawości sprawdziłem ile to wychodzi teraz od chińczyka - ceny z dostawy mam w xls-ie i do nich dostosowuje ceny w sklepie...) kosztuje ok 460$ na horusie + przesyłka obecnie 41$ + vat i wychodzi... przy obecnym kursie ok. 2720zł z vat-em jak chcesz od chińczyka...  - u mnie w klubie też mówi się o tym że inflacja mocno przetrąci modelarstwo, wystarczy spojrzeć na koszty licencji sportowej które wzrosły 4ro krotnie...

 

Co do odbiorników TD  to mamy na magazynie TDR18, TDR10, TDR6 TDMX, czekają na wprowadzenie do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena X20S praktycznie taka sama jak w horus-rc.eu, czego już nie można powiedzieć  o cenie X20S HD 696EU/brutto z przesyłką x 4,7zł = 3271zł u was 3921zł to 650zł więcej trochę dużo - oni też na tym przecież zarabiają, nie działają charytatywnie.

Mnie interesuje Tandem XE który u nich w pakiecie z TDR10 wychodzi 740EU/brutto (3478zł) z przesyłką, od was oferty się nie doczekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ksdl napisał:

Cena X20S praktycznie taka sama jak w horus-rc.eu, czego już nie można powiedzieć  o cenie X20S HD 696EU/brutto z przesyłką x 4,7zł = 3271zł u was 3921zł to 650zł więcej trochę dużo - oni też na tym przecież zarabiają, nie działają charytatywnie.

Mnie interesuje Tandem XE który u nich w pakiecie z TDR10 wychodzi 740EU/brutto (3478zł) z przesyłką, od was oferty się nie doczekałem.

należy zwrócić uwagę na to że wersja HD występuje w dwóch opcjach (o zgrozo), opartych na x20 i x20s i teraz na horusrc eu jest x20, u nas jest wersja upkit czyli oparta na x20s, też się złapałem na pewnej niekonsekwencji wprowadzając towar... różnią się od siebie tym czym różni się x20 od x20s i nie nazywają się x20 HD i x20s HD, x20 HD i x20 HD UpKit... ;) a upkit na chińskim horusie to $100 bez vatu ;)  co do Tandema XE oferty nie ma bo go nie mamy na stanie i oferować coś co będzie na początku lutego to trochę jak wróżenie z fusów ;) 

image.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd nie zwróciłem uwagi że nawet w najdroższym swoim radiu (pomijając XE) oferują też wersję biedak. Co do nazwy to z załączonego obrazka wynika że jednak w nazwie używają X20HD i X20S HD i jeszcze dodatkowo nie wiadomo po co dopisują UpKit Version, robiąc dodatkowy zamęt. Notabene 100USD/netto za to co zawiera UpKit to jawne zdzierstwo ze strony FrSky. We wcześniejszych materiałach było X20, X20S i X20HD który miał wszystkie dodatki z X20S  plus wideo czyli były tylko 3 wykonania a nie 4 jak obecnie, stąd mój błąd.

Jak się wchodzi na stronę FrSky to nadal tak wygląda, dopiero jak wejść w X20HD to widać że namieszali i dorobili bieda wersję z oznaczeniem które wcześniej było dla wypasu.

Pytanie: czy na ten koniec lutego będziecie mieli Tandem XE w wersji promocyjnej z TDR10 czy już będzie po promocji i będzie pozamiatane.

Tak niestety często było w 77hobby, jak mieli nowy model to dłuuugo po wszystkich i już tylko w regularnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ksdl napisał:

Mój błąd nie zwróciłem uwagi że nawet w najdroższym swoim radiu (pomijając XE) oferują też wersję biedak. Co do nazwy to z załączonego obrazka wynika że jednak w nazwie używają X20HD i X20S HD i jeszcze dodatkowo nie wiadomo po co dopisują UpKit Version, robiąc dodatkowy zamęt. Notabene 100USD/netto za to co zawiera UpKit to jawne zdzierstwo ze strony FrSky. We wcześniejszych materiałach było X20, X20S i X20HD który miał wszystkie dodatki z X20S  plus wideo czyli były tylko 3 wykonania a nie 4 jak obecnie, stąd mój błąd.

Jak się wchodzi na stronę FrSky to nadal tak wygląda, dopiero jak wejść w X20HD to widać że namieszali i dorobili bieda wersję z oznaczeniem które wcześniej

było dla wypasu.

Pytanie: czy na ten koniec lutego będziecie mieli Tandem XE w wersji promocyjnej z TDR10 czy już będzie po promocji i będzie pozamiatane.

Tak niestety często było w 77hobby, jak mieli nowy model to dłuuugo po wszystkich i już tylko w regularnej cenie.

Co do Tandema XE, zależy jak będzie trwała promocja, nasz startowy budżet nie pozwolił na zamówienie wszystkiego... plan na zamówienia jest taki aby zamawiać mniej a częściej 😉 a asortyment poszerzać w miarę rozwoju firmy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2022 o 11:09, Modele24.pl napisał:

Co do dostępności towaru, będzie lepiej, z możliwością zamawiania produktów dostępnych na stronie producenta z terminem dostawy w okolicach miesiąca, plan jest na realizację dostaw co miesiąc

Piszesz w pierwszych postach coś takiego, w następnych też pojawia się podobne info zachęcające do zamówień indywidualnych z indywidualną wyceną, a tu info o ewentualnej dostawie na koniec lutego - to trochę brak konsekwencji co do polityki firmy.   Ja mogę zamówić towar ale najpierw muszę dostać ofertę z ceną i przybliżonym terminem, innej opcji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ksdl napisał:

Piszesz w pierwszych postach coś takiego, w następnych też pojawia się podobne info zachęcające do zamówień indywidualnych z indywidualną wyceną, a tu info o ewentualnej dostawie na koniec lutego - to trochę brak konsekwencji co do polityki firmy.   Ja mogę zamówić towar ale najpierw muszę dostać ofertę z ceną i przybliżonym terminem, innej opcji nie widzę.

 

Koledzy dużo żądacie mało kupujecie, nie narzekajcie.

Dajcie czas im się rozkręcić!

Przecież każdy może kupić tam gdzie chce.

Ja kupuję np w dużym polskim sklepie chociaż absolutnie nie pasuje mi ich przejście do klienta który zostawił kilka tys. 

Ale co najważniejsze mam wybór (jeszcze).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, young napisał:

 

Koledzy dużo żądacie mało kupujecie, nie narzekajcie.

Dajcie czas im się rozkręcić!

Przecież każdy może kupić tam gdzie chce.

Ja kupuję np w dużym polskim sklepie chociaż absolutnie nie pasuje mi ich przejście do klienta który zostawił kilka tys. 

Ale co najważniejsze mam wybór (jeszcze).

Kolego oczywiście że mogę kupić tam gdzie chcę, mam komplet sprzętu i mógłbym nic nie dokupować.

Chciałem dać zarobić nowemu polskiemu sklepowi kupując najdroższy aktualnie produkt w ofercie producenta,

ale absolutnie nie muszę, szczególnie przy obrońcach z boku którzy się mnie jeszcze za to czepiają.

Odpowiedzi oczekiwałem od sklepu  (a nie zbędnego komentarza od kolegi), oczywiście niekoniecznie publicznej, aczkolwiek prywatnie też już próbowałem.

W tej sytuacji wyłączam się z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ksdl napisał:

Piszesz w pierwszych postach coś takiego, w następnych też pojawia się podobne info zachęcające do zamówień indywidualnych z indywidualną wyceną, a tu info o ewentualnej dostawie na koniec lutego - to trochę brak konsekwencji co do polityki firmy.   Ja mogę zamówić towar ale najpierw muszę dostać ofertę z ceną i przybliżonym terminem, innej opcji nie widzę.

Na obecną chwilę chińczyki mają chiński nowy rok tak od połowy stycznia do początku lutego, nic nie realizują, ofertę będę mógł złożyć pod koniec stycznia kiedy będę znał przybliżony termin potencjalnej dostawy. Nawet gdybym chciał sprowadzić rzeczoną aparaturę to nie ma szans na realizacje tego przez chińczyków. A złożenie oferty jest w polskim prawie wiążące i możesz wtedy ode mnie "żądać" sprzedaży po cenie z oferty, a warunki rynkowe mogą się przez miesiąc zmienić znacząco zarówno w jedną jak i drugą stronę, dziś dolar po 4,47 wczoraj po 4,37 więc tak to wygląda.

 

A druga strona medalu jest taka jak kolega young napisał:

Godzinę temu, young napisał:

 

Koledzy dużo żądacie mało kupujecie, nie narzekajcie.

Dajcie czas im się rozkręcić!

Przecież każdy może kupić tam gdzie chce.

Ja kupuję np w dużym polskim sklepie chociaż absolutnie nie pasuje mi ich przejście do klienta który zostawił kilka tys. 

Ale co najważniejsze mam wybór (jeszcze).

Przy czym o tym małym kupowaniu to pomijam,

Ogromną ilość czasu zajmuje rzetelne tłumaczenie opisów na PL, i trochę nie mam przestrzeni na dodatkowe oferty 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Modele24.pl napisał:

 

Ogromną ilość czasu zajmuje rzetelne tłumaczenie opisów na PL, i trochę nie mam przestrzeni na dodatkowe oferty 😕

To przykro mi to czytać bo chyba się nieco pogubiłeś w priorytetach (25 lat w handlu i 40 lat w usługach) - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ksdl napisał:

Ogromną ilość czasu zajmuje rzetelne tłumaczenie opisów na PL, i trochę nie mam przestrzeni na dodatkowe oferty 😕

Powinienem dopisać na końcu dla jasności "których NIE JESTEM w stanie zrealizować z przyczyn NIEZALEŻNYCH - NOWY CHIŃSKI ROK"

nie mam 40 lat doświadczenia w pracy na swoje konto, ale przypomnę koledze dokładnie treść wpisu, bo umyka ze tam pojawia się słowo "PLAN" ;)

 

"Co do dostępności towaru, będzie lepiej, z możliwością zamawiania produktów dostępnych na stronie producenta z terminem dostawy w okolicach miesiąca, plan jest na realizację dostaw co miesiąc, ale jak zdajecie sobie sprawę życie to zweryfikuje, a my jesteśmy na samym początku..."

 

Także jeszcze raz poproszę kolegę o wyrozumiałość zwłaszcza że jesteśmy właściwie tuż za linią startu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.