Skocz do zawartości

Piaggio Aero MPA 1:8


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A niby czemu nie? Jaki niby farba ma wpływ na pracę mechanizmów?

To zależy - pierwsza ingerencja, wymiana itp i będą odszczypania farby.

Jak wszystko było malowane oddzielnie i takie wyschło to nie będzie miała, a jeśli nie to trochę tak jakby pomalować kierownicę motocykla wraz z dźwigniami sprzęgła, hamulca, manetkami i przyciskami - wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee... czepiasz się, kolego, i to bez sensu...

 

Pomalowałem już wiele samolotów. ZAWSZE malowałem serwa i popychacze na taki kolor, w jakim jest dana powierzchnia skrzydła, kadłuba i statecznika. Dzięki temu nie wyróżniają się tak bardzo, giną na tle i całość wygląda o wiele lepiej. Pewnie, jak trzeba wymienić serwo to się będzie różnić. Ale można wziąć znów farbę i przestanie. 

Drobne odpryski farby na popychaczach w niczym nie przeszkadzają, nawet więcej powiem - jeśli większość moich warbirdów jest "postarzana", to drobny odprysk tylko poprawia wygląd. Ale jeśli użyje się dobrej farby to raczej za bardzo farba nie pryska. 

 

Tomek fajnie pomalował, ciekaw jetem, co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee... czepiasz się, kolego, i to bez sensu...

 

Pomalowałem już wiele samolotów. ZAWSZE malowałem serwa i popychacze na taki kolor, w jakim jest dana powierzchnia skrzydła, kadłuba i statecznika. Dzięki temu nie wyróżniają się tak bardzo, giną na tle i całość wygląda o wiele lepiej. Pewnie, jak trzeba wymienić serwo to się będzie różnić. Ale można wziąć znów farbę i przestanie. 

Drobne odpryski farby na popychaczach w niczym nie przeszkadzają, nawet więcej powiem - jeśli większość moich warbirdów jest "postarzana", to drobny odprysk tylko poprawia wygląd. Ale jeśli użyje się dobrej farby to raczej za bardzo farba nie pryska. 

 

Tomek fajnie pomalował, ciekaw jetem, co będzie dalej :)

 

Mam porostu inne zdanie i inaczej maluję swoje modele.

 

Malowanie Tomka - jak oryginał. Jak dokupi farbę pewnie będzie c.d.

post-7590-0-15589200-1433407132.jpg

post-7590-0-79696900-1433407161.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.