Skocz do zawartości

Regulator redox 20A


rafi77480
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź jeszcze raz połączenia.

Sprawdź czy nie przestawiła ci się kolejność kanałów w aparaturze po tym resecie. (Nie jestem pewien jak w 9x ja mam 9xr i mogę dowolnie zmieniać kolejność, gaz wcale nie musi być na kanale 3)

Na podłączonym systemie poruszaj wszystkimi drążkami, tylko dość wolno i chwilę trzymaj na skrajnych pozycjach - jeśli masz zmienioną kolejność to powinieneś w ten sposób to znaleźć. Tylko uważaj aby nagle silnik nie wystartował na 100%. 

 

Ja miałem kiedyś regulator redoxa 40A, w którym nie szło zmienić ustawień ani z aparatury ani kartą - zawsze używał defaultów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o czym piszecie sprawdzałem po kilka razy i na różne sposoby. Jednak wydaje mi się że regulator jest uszkodzony, jeśli było by inaczej to silnik jakoś by reagował po podłączeniu zasilania.

Nowy regulator jest w drodze więc jak go będę już miał to może coś mi się rozjaśni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Redox-ach trzeba skalibrować drążek gazu. Przed podłączeniem pakietu do regulatora ustaw drążek gazu na Max, podłącz pakiet, regulator wyda jakieś piknięcia po nich cofnij drążek gazu na MIN. Regulator również wyda piknięcia. To wszystko. Powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moja przygoda z redoxami była podobna, pierwszy kupiony reklamacja, a później w sklepie sprawdziliśmy który działa poprawnie i programuje się... Dopiero chyba trzecią sztukę wziąłem. Są tanie i na tym koniec, hamulec jest do dupy , grzeją się jak popieprzone i ciężko trafić na nowy sprawny.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa Redoxy 30A działające poprawnie, programowane kartą. Oba latają w ESA. Pierwszy jaki kupiłem również myślałem że uszkodzony, kolega powiedział mi że należy skalibrować drążek gazu. Z drugim nie miałem już żadnych problemów. Są tanie i dlatego latają w ESA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy udało się znaleźć rozwiązanie tego problemu ?
Kupiłem regulator Redox 30A. Polatałem na nim może 20min. W domu postanowiłem ustawić gaz z pozycji aparatury. Za drugim razem regulator już nie działał. To samo co u kolegi. Wszystko działa poza silnikiem. Żadnego dźwięku. Silnik pod innym regulatorem pracuje. Na Redoxie robi tylko beep gdy zatwierdzam ustawienia za pomocą karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.