Skocz do zawartości

MIG 29 - model drukowany na depronie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takie oklejanie balsą plus żadki ca lub lakier stosuje w większości moich parkowych latadeł

 

Ale to tylko dla lepszej ochrony przed wysoką trawą- bo latam nad łąkami i nieraz przy lądowaniu zielone liście potrafiły mocno powcinać się w płaty

 

Nie stanowi to idealnej ochrony bo jak trafi się jakaś uschnięta gałązka to potrafi ślad spory odcisnąć.... Ale wygląda ładniej niż zbrojona taśma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie latwiej oszlifowac brzeg papierem sciernym? w sumie to chcialem kilka pieczeniu upiec; nie babrac sie w wycinanie V, walki przyciete do profilu natarcia mam za 4 PLN/m (tylko ze 5mm wysokosci) a i brak podwozia spowoduje ladowanie w trawie za kazdym razem... ten patent z rurkami o bowdenach umiarkowanie mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem dzisiaj po długiej przerwie. Zadanie na dziś, obserwacja środka ciężkości.

Okazuje się, że MiG jest bardzo wyrozumiały jeśli chodzi o SC. Wcześniej pakiet miałem zaraz za dziobem z EPP. Dzisiaj testowałem pakiet bardziej z tyłu.

IMGP6444.JPG

Oblot był z pakietem w miejscu 1, ale było czuć, że jest ciężki dziób, samolot cały czas musiał być podciągany na wysokości.

Dzisiaj polatałem na 2 i 3 i jest o wiele lepiej. Przekłada się to na SC w punkcie według tego zdjęcia nawet okolicach 37 cm.

Bez efektów ubocznych w nerwowości sterowania itp.

IMGP6341.JPG

 

Krótki film z lotów.

 

Mam jednak problem z napędem, słaby jest, że hej. Podejrzewam regulator, mam regulator redox 20A. Zmierzyłem prąd i maksymalnie osiągam 8,8A co dla silnika emax cf2812 i śmigła 7x4 jest zaskakująco mało. Będę to diagnozował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie dzisiaj pobawić troche z formą do wnętrza kabinki :)

20150131_234519.jpg

 

głowa będzie tłoczona oddzielnei z dwóch połówek.

 

co do kadłuba:

zwróćcie uwagę na "gładkość nosa wykonanego z epp :) folia czyni CUDA! :)

 

a ta szybka to dziwna jakas, mig nie ma plaskiej szyby z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciąg dalszy Miga:)

 

Mig dostał zaczepy uzbrojenia i podstawe pylonu centralnego pod..-ale .... nei wszystko muusze powiedzieć naraz;)!

 

20150203_204539.jpg

 

odessana kabinka:

 

20150206_145348.jpg

 

 

20150206_150336.jpg

 

trochę jest zabawy ze sklejeniem głowy -ale cóż... :) coś za cos :)

 

20150206_150438.jpg

 

trochę pacykowania farbami: czyli czarny i szary spray ,czarny pisak i kilka kropek farkowych zrobionych igłą i suchym plaskim pędzlem:)

 

20150206_224142.jpg

 

20150206_224223.jpg

 

zrobiłem wstępną formę owiewki:

 

20150206_234028.jpg

 

wygląda na to że dzisiaj Mig dostanei wszystkie papiery zezwalające na pierwszy lot...

 

 

20150206_235258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.