Skocz do zawartości

Ja pie.. aż mnie zmroziło


robertus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma niefart, to nic nie pomoże. Najważniejsze żeby takich niefartów nie prowokować samemu. Jak na pokazach jest strefa lotów, to tylko tam latać i niestety im dalej od widowni (czy kolegów) tym lepiej. Jak nie ma - to latać tam gdzie nie ma ludzi. Albo nie latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zachodzę w głowę za każdym razem jak oglądam taki film , co kieruje ludzmi mającymi takie pomysły, bo raczej nie rozum. Trzeba być kompletnym bezmuzgiem. Kiedyś ( oby nie ) dojdzie do tragedii i oprócz osób które  bezpośrednio ucierpią dostanie się tysiącom innych poprzez równie bezmuzgiego urzędasa który pójdzie po najmniejszej lini oporu i wpadnie na pomysł zakazu posiadania  lub reglamentację nadajnikór RC. Dziś słyszałem o przepisach mających wejść w życie zakazujących barom mlecznym stosowania przypraw.... Tak więc to naprawdę realne.

Inną sprawą jest fakt że trzeba być dodatkowo kompletnym debilem aby takimi filmami chwalić się publicznie bo z ART. 174. grozi od 6 miesięcy do 8 lat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany mam pozytywny przykład. Rok temu będąc na agroturystyce latałem sobie szybwocem na sporej górce za ośrodkiem. Po zakończonych lotach zszedłem z góry do ośrodka i zobaczyłem typowy widok, tj. dziecko ok. 6-7 lat bawiące się małym-zabawkowym śmigłowcem - łopaty ok30cm średnicy a wokół biegająca gromadka młodszych dzieci. Na wszystko patrzył ojciec i w sumie ze 3 osoby dorosłe. Zwróciłem uwagę ojcu na ryzyko, Pan podszedł do syna i skończyło się latanie pośród małych dzieci. Super postawa rodzica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.