Skocz do zawartości

Genesis od Phoenix Model


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin...tak se zerkam (oczywiście gratulując nabytku ) i mam prośbę abyś podał z czego jest ten model,wymiary,planowane wyposażenie bo nie chce mi się doszukiwać po linkach a skoro rozpocząłeś relację to śmiało,nie tak skromniutko...

Ogolnie mi się wydaje że to jakiś zapier...acz ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe dane

- Wingspan: 1533mm (60.35in) 

- Length: 1310mm (51.57 in)

- Flying weight: 2.8-3.2 kg

Kadlub laminat, skrzydla konstrukcyjne. Model to niby pylon.

Serwa z "odzysku" Hs322HD na ogon, Sanwa 102 na lotki. Podwozie jest chowane, ale tam jeszcze nie dotarlem :-)

Gonic go bede na 55AX.

Foty i opis na biezaco, czasu mam niewiele. No i sie nie spiesze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cm pro czy phoenix - tak czy inaczej China :-)

Mam dylemat z serwem podwozia. W oryginale jest jedno serwo w kadlubie i popychacze od skrzydel do serwa ida. Czy koniecznie serwo podwoziowe musi byc, czy normalne tez sie nada? Ewentualnie dwa standardy, po jednym na kolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genesis dostal serwa lotek. Godzina dlubania, przedluzenie kabli na 50cm dlugosci i przeciagniecie za pomoca dostarczonego sznurka. Mocowanie serwa typowe - polka polaczona z zaslepka, calosc skrecana do skrzydla.

Przy okazji - w zestawie dostajemy sporo galanterii - snapy metalowe z gumowymi zabezpieczeniami, rozne wkrety i srubki. Srubki krzyzak/plaski wiec nie ma obaw o zjechanie glowki takiego wkretu czy srubki zlym srubokretem. Jutro popychacze i wyrownanie pozycji serw z lotkami.

4ec46427fcaa4cafcfdbd227c06a9971.jpg88c83a9b7e39fdd24d157247b4be6865.jpgadedddde480cb756dec28f5b5a82d16a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nie wiem jakie masz priorytety odnośnie tego modelu, ale ja w swoim "wyścigowcu" :) Midget Mustang (10-2T, 15-4T) latam teraz MVVS 12,7 ccm i jakoś nie widzę bicia rekordów prędkości, no ale to inny model, inny płat - powodzenia w szybkich lotach, z chęcią popatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na narzekanie. Podczas przygotowywania popychaczy lotek zauwazylem, ze material - pret 2mm jest bardzo miekki. Zastanawiam sie nad wymiana na pret 2mm stalowy albo nawet na 3mm. Nie jestem pewny za oryginaly. Stal 2mm w palcach tak latwo i miekko jak to, co dali, sie nie wygina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.