Skocz do zawartości

Antares by X-Models


wojcio69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płakać nie mam zamiaru, będzie półka na baterię i pod spód regulator, maksymalnie do przodu, a jak nie wystarczy ołów, ale w granicy rozsądku... przed wręgą.

Producent jakoś dziwnie postawił na kołpak 42-43mm. Gdyby zrobił po Bożemu na 40... może wszystko by się pięknie wyważyło i nie trzeba by było kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawałbym półki pod pakiet, niepotrzebnie ograniczy możliwość włożenia większego pakietu

Jak będzie źle to się ja wyrżnie :)

Na półkę jestem zdecydowany tym bardziej, ponieważ znalazłem stary dobry CC Phoenix 80A, jest o 10mm niższy niż Ice Lite 75A którego pokazywałem wcześniej.

Czekam na napęd...

 

PS

Nie wiem czy nie wywalę tej wręgi która jest wklejona, dość głęboko i nie wkleję nowej troszkę płycej. W sytuacji z niedoważeniem na twarz, każdy milimetr napędu do przodu przekłada się na mniej ołowiu do prawidłowego wyważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z laminatowymi  motoszybowcami mam mało doswiadczeń -poza metrowym bezogonowcem i jakimś maleństwem   nie latałem laminatami.

 

      modelami art hobby  latałem sporo -latają ładnie -jednak mają swoje ograniczenia -skrzydła w pętlach potrafia się złamać. I wcale nie trzeba nurkować 100 czy tym bardzijej 400m i nagle wyrwać...

 

ze 2 x  lądowałem bez "fornirowych" skrzydeł... dobrze , że było gdzie szpadel pożyczyć żeby odkopac silnik czy inne szczątki...

 

gdybym miał wybierać -wolałbym laminat -jednak coś w tej magi laminatu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.