Skocz do zawartości

Multirotor na podejściu do EPWA


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartku, napisałem w tym temacie co myslę i w jeszcze jednym w którym bierzesz udział. Stanowisko jest proste: informować, nie straszyć. Ze straszenia nigdy nie wynika nic dobrego. Co do sobistych wycieczek to sie nie wypowiem na temat twoich w innym temacie.
 

 

Wpadłeś Ty na to, że jak się zacznie nagonka na lataczy (już się zaczyna), to obroty spadną również?

Wpadłem, dlatego lepiej zacząć uswiadamiać/ informować od dziś. Gdybyś czytał uważnie wiedziałbyś że poczyniłem już w tym kierunku pewne kroki. Na tyle na ile mogłem. Będzie się dało to zrobie więcej.


Bartosz umieszczenie ostrzeżenia nie. Umieszczenie groźby tak, spowoduje spadek obrotów.. Pomijam fakt że w instrukcji każdego modelu latającego macie instrukcje gdzie można latać i czego nie wolno robić, jak zachowac się z lipo itp. Każdego jednego nawet malego cx-10. Klienci leją na to dlatego kolorowa ulotka fajana rzecz i będzie wydawana z modelami w miejscu gdzie pracuje.

Przemku, w żadnym wypadku nie próbuje bronić idiotów. Uważam że piwnno się ich tępić na każdym kroku, ale staram się zauważąć konflikt interesów. Będąc modlarzem hobbystą i sprzedawcą szukam KOMPROMISU. I cały czas próbuje Wam to uswiadomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, napisałem w tym temacie co myslę i w jeszcze jednym w którym bierzesz udział. Stanowisko jest proste: informować, nie straszyć. Ze straszenia nigdy nie wynika nic dobrego.

Dla Ciebie straszenie jest dominujące w mojej retoryce? Na litość, od początku w tym i innym temacie podkreślam kwestię informowania i edukowania.

 

Co do sobistych wycieczek to sie nie wypowiem na temat twoich w innym temacie.

Moich do Ciebie?

"Gdybyś czytał uważnie" - Który to już raz? Arek, naprawdę, daruj sobie.

 

Pominąłeś moją prośbę o odniesienie się do BHP. Dziwne, jak na cżłowieka zainteresowanego informowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... pewnie liczę że może kiedyś zaczniesz ; ]]
Masz rację daruję sobie temat z Twoim udziałem i po prostu będę robił to co robię od kilku lat. Informował i zachęcał, a nie straszył i groził.
Nie będe tez ich nękął podpisami, ani odczytwał im na siłę z kartki coś co mogą sami przecztać lub na szybko zrozumieć patrząc na uotkę. Podobno są wolni.
Przestaję obserwować temat więc już nie odpiszę. Pozdrawiam.


 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku weź swoją ulotkę i podejdź do swojego sklepu modelarskiego i zapytaj czy będą chcieli to dołączać.

Jedyne co możesz w takim sklepie zrobić to poprosić o dokładanie ulotek do zakupów, oraz o przyłączenie się do akcji. Nie ważne jak szczytne jest podłoże Twojego stanowiska. Siłą nikogo nie zmusisz do czegoś na co nie ma ochoty. Donaro dobrze pisze, trzeba to robić  ze sklepem, z jego współpracą, niech się przyłączy do akcji.

Jak pisałem wcześniej, "środowisko modelarzy" to także pisałem o sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo... za każdym razem jak wydaje mi się, że rozumiem co piszesz, to Ty piszesz takie coś jak powyżej co rozmywa Twoje stanowisko. Mętnie jednym słowem, opierając się na niedopowiedzeniach i przesłaniem "między wierszami". Notabene teraz dopisałeś jeszcze co nieco do ostatniego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, to naprawdę może świadczyć zarówno o moim pisaniu jak i o Twoim rozumieniu i piszę to bez uszczypliwości. Napisałeś, że jesteś człowiek zero-jedynkowy, ja tak myśleć nie umiem. A jak jakaś wypowiedź jest niezrozumiała, to zawsze to można doprecyzować. Nie tacy jak my dwaj się dogadują ;)

 

Zaśmiecamy wątek. Może moderator coś z tym zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz? Gdyby tak TokFm dołączyło się aktywnie do tej naszej akcji i np po skończeniu cyklu przygotowało płytkę z nagraniami audycji, które można by rozdawać podczas ich pikników,  itp wydarzeniach, lub, no nie wiem, zrobiło konkurs z wiedzy na końcu cyklu, do wygrania dron plus taka właśnie płytka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" .. które można by rozdawać podczas ich pikników,  itp wydarzeniach, lub, no nie wiem"

 

Toż to nękanie w biały dzień !! ;) Nie każdego to interesuje .. Gdyby mi na ich piknikach wciskali kropidła do święcenia i oferowali biblię do wygrania w konkursie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się ;)

A gdyby nawet, na ich pikniku, na kanwie tej audycji zrobili by pokaz "co to je ten dron" i rozdawali takie ulotki czy płytki. Gapie by się na pewno znaleźli.

Teraz mnie naszła myśl, że Airshow to była by dobra okazja na rozpowszechnienie tej akcji. Ciekawe czy ULC zrobiło by taki wielki baner ze swej ulotki i umieściło gdzieś na terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie piekiełko w pełnej krasie.

 

Skrzętnie Panowie pomijacie podstawowy temat uznając, że ulotki i straszenie to najlepsza metoda... ale chyba na głoda :D

 

Podnoszony temat szkolenia młodzierzy i modelarzy których spotykamy w różnych miejscach i właściwych lotom i niewłaściwych miejscach jakoś Panowie umyka waszej uwadze. Ale wtykanie ulotek których zawartość jest w większości instrukcji zajęło wam już kupę miejsca. Proponuję teraz przedyskutować kolor ulotki.

 

Ja jak widzę modelarza lub potencjalnego modelarza z czymś latającym lub pływającym ( z tym drugim częściej ) zawsze znajduję kilka minut na to by podejść porozmawiać. I o modelu i technice i o bezpieczeństwie. I preferuję to ponad jakiekolwiek ulotki.

 

Jak chcecie wręczać ulotki kupującym drony np. w Auchan ? W Piasecznie w dziale elektroniki wisi ich kilka typów...

 

Jak chcemy ogarnąć temat to go ogarnijmy - i każdy w swojej lokalizacji się tematem zajmie. Da to 1000krotny większy odzew niż co kolwiek innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.