Skocz do zawartości

Super Bandit na sterydach


japim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wrażenia z lotu to przede wszystkim dźwięk silnika. IMO, ta muzyka wszystko psuje. Nie dałoby się bez? Najlepiej przed i po ;)

Też jestem takiego zdania.Uważam że film z lotu modelu w którym słysząc pracujący silnik jest o wiele ciekawszy niż słuchanie jakiejś tam muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: przesłuchalem oryginalna ścieżkę filmu i w 90 procentach słychać wiatr 5% to mój syn jako operator kamery i 5% bzyczenie przy bliskim przelocie. Gdy jest co słuchać to wrzucam dźwięk tak jak w innych filmach np z Hellcatem czy Hurricanem w roli głównej. Inaczej to jest bez sensu - wide moje filmiki z powietrza nagrywane jeszcze telefonem komórkowym przypietym do boku modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczciwy Multiplex MC3010 - ma juz prawie 20 lat. 9 kanałów, dowolność programowania (taka sprzed 20 lat oczywiście) - coś co pojawiło się dopiero 15 lat później w OpenTX, a wcześniej w nadajniku by Zbig. Prawdziwe Made in Germany :) Kupiony jeszcze za prawdziwe niemieckie Marki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.