Skocz do zawartości

Poznań, lotnisko Kobylnica


bjacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał, moim zdaniem nie ma co bić piany z tego powodu. Sytuacja jest na tyle poważna, że trzeba ograniczać każdą możliwość transmisji wirusa. Nic nam się nie stanie jak trochę dłużej nie polatamy. Może dzięki temu później WSZYSCY się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, robas69 napisał:

Rafał, moim zdaniem nie ma co bić piany z tego powodu. Sytuacja jest na tyle poważna, że trzeba ograniczać każdą możliwość transmisji wirusa. Nic nam się nie stanie jak trochę dłużej nie polatamy. Może dzięki temu później WSZYSCY się spotkamy.

 

Moim zamiarem nie jest bicie piany.  Przekazałem kolegom informację aby nie byli rozczarowani po przyjeździe na lotnisko. Rozumiem sytuację związaną z pandemią tylko absurdalność pewnych decyzji otwiera pole do dyskusji.  Zdrówka dla wszystkich i do zobaczenia na lotnisku w strefie A B C . 

Tylu lądowań co startów życzę.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał co do innych klubów to się nie wypowiadam. Dostałem polecenie zamknięcia stref i przekazałem tą informację wszystkim członkom klubu. Bicie piany na forum nic nie da. Ukazało się rozporządzenie i każdy zarządzający klubem robi tak jak uważa za stosowne. Z tego co widzę moja gmina też pozamykała kluby i boiska.

Poczytałem co jest u naszych zachodnich i południowych sąsiadów i możemy się cieszyć że to dopiero teraz i na 2 tygodnie , bo tam są uziemieni znacznie dłużej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.