Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez gadaczki było lepiej ;)

No pewnie bo było bezstresowo. :)

 

Gadaczka to stres i zło

To wcielone zło.

Gada a w zasadzie to nie gada tak jak człowiek by chciał.

Latam i latam a ta raz na ruski rok, 6min do końca :angry:, ja kurde 5m nad ziemią a ta gada 5minut do końca.

Ku..a jak 5 minut ja jest 5m na ziemią to powinno być 5 sekund. Tam dupa nie gadzaczka, ani trochę nie gada jak trzeba i jeszcze ten głos taki dołujący z pod ziemi nic kurde nie pomaga, zero optymizmu, nic pociechy w tej trudnej sytuacji. Gdyby to gadała taka laska 90/60/90 19to latka to na bank z tych 5m bym jeszcze wyrwał do góry. ;)  :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił się termin MP 2019, ale ktoś kto ustalał ten termin to chyba nie przemyślał do końca tego terminu.

Termin 08.06.2019 jest najgorszym terminem jaki można było wymyślić. Ten termin koliduje z zawodami EuroTour w KraviHora.

Termin wolny jest i tydzień wcześniej i tydzień później. Zawody ET w Krawi są to zawody najbliższe naszego kraju i byłoby bez sensu je odpuszczać.

 

Szczerze ale będę bardzo żałował bo w tym terminie na MP 2019 niestety nie pojadę, ponieważ wole rywalizować w ET. W 2020 nie ma znaczących zawodów międzynarodowych a nawet gdyby i były to ja nie jestem zainteresowany nimi, więc tak czy siak na MP w tym terminie nie pojadę. 

 

Może jest szansa jeszcze przemyśleć ten termin i zrobić go w bardziej sprzyjającym terminie. Ja na Łotwę 01.06 ani do Hiszpanii 16.06 nie pojadę i na pewno żaden polski zawodnik również, przynajmniej na tą chwilę mam taką wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Jurek. Myślę że przesunięcie o jeden tydzień w tą czy w tamtą można by spróbować załatwić z dyrekcją.

Wiem z doświadczenia że czasami jest to niemożliwe ale byłoby fajnie i z pożytkiem dla wielu żeby to spróbować wyprostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda co piszesz Jurek. Ja w zeszłym roku miałem powiedziane wprost, albo ten termin, albo żaden inny.

Mam nadzieję, że w Bielsku nie ma takiej sytuacji i da się coś wymyślić. Równie dobrze można to przenieść nawet na październik, byle nie kolidowało to z ET bo po prostu szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm.... a może szczeciński World Cup i Eurotour zakwalifikować jako Open MP i mistrzem zostanie np. Jakiś niemiec albo inny słowak.

Zawody sa zgloszone do PP wiec tylko zmiana na MP we wrzesniu w Szczecinie

Już od jakiegoś czasu właśnie myślałem żeby Cię namówić jak nikt się nie zdecyduje żeby zrobić właśnie MMP 2019.

Sam chciałem zrobić tak w zeszłym roku ale mnie nie było stać finansowo i zostało tylko MP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.