Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupują nowe z myślą, że te nowe będą dużo lepsze i zapewnią im przewagę. :)

Klasa nadal bardzo dynamicznie się rozwija. 

Jeśli przytoczona cena to cena modelu gotowego do lotu, a model jest bez stłuczki to dobra cena. Nowy pusty Perfection to 1750E + 50E za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :D  :lol:

Tu się nie ma z czego śmiać. Popatrzeć tylko wystarczy na modele naszych zachodnich sąsiadów. Nowki sztuki zawsze mają na zawody. Dla nich łatane modele nie latają.

I tak już na poważnie to naprawdę nie widziałem żeby mieli połatane modele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam dziś polatali. Tu i tam brzęczało ale dało się latać. 

Było bardzo fajnie, choć trochę pechowo.

Co do samego latania to rewelacji nie było, ale jest nieco, w moim przypadku, lepiej niż w tym sezonie.

Obecnie wydaje mi się, że najsłabszym moim elementem to lądowanie. Jakoś nie mogę się wstrzelić i co do czasu i co do punktu. W przyszłym sezonie będę tracił sporo punktów w tym elemencie.

 

Niestety znów mi się zepsuła dziś gadaczka. Kurde tak się do niej przyzwyczaiłem, że jak przyszło latać bez gadaczki to jakoś tak mi dziwnie było, nie wiedziałem co ze sobą zrobić, latać, lądować, czy co. :)

Musze zrobić zaraz sekcje zwłok i ewentualnie zgłosić się do producenta ;) o ewentualne porady.

 

 

800.png

801.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny dzień dzisiaj był na latanie, szkoda że jeden model ze sporymi stratami. Drugi, cięższy za to fajnie dawał radę i trochę się pościgaliśmy z Jurkiem w kilkunatstu seriach po 6 minut i jedna 7 minut.

Wcześniej we trzech z Konradem było lepiej, bo konkurencja mocna. Widać, że takie latanie w grupie z timerem to jest najlepsze szkolenie pod każdym względem. Zarówno szukanie termiki (im później tym szło coraz siermieżniej), jak i podejście do lądowania. Każdy ma swoją metodę i z pewnością kaźda wymaga jeszcze szlifu.

Trzy moje niezłe loty na wykresach :) Jak pisał Konrad, porównie z poprzednim sezonem wygląda optymistycznie.

Sezon 2019 zapowiada się ambitnie, chociaż imprez jakby na tę chwilę trochę mniej.

post-9515-0-75059900-1543171465_thumb.jpg

post-9515-0-21073800-1543171479_thumb.jpg

post-9515-0-71256600-1543171488_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie było. U mnie jak zwykle się okazało że poprzednie trymowania i ustawienia wszystkich trybów termicznych były kiepskie. A wydawały się poprawne :lol: :lol: :lol: :lol:

Więc jak zwykle, całe latanie sobie klikałem to tu to tam. I z lotu na lot było coraz lepiej. I też jestem zadowolony. Lubie naukę przez podglądactwo innych ;)

Z drugiej strony to dość ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.