Skocz do zawartości

ZAWODY F5J - Zgrupowanie Kadry Narodowej


Konrad_P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPROSZENIE NA ZAWODY - ZGRUPOWANIE KARY NARODOWEJ


Organizator: Konrad Piwowarski
Termin: 25-27 czerwiec 2021
Kategoria: F5J - Seniorzy, seniorzy 65+, juniorzy
Lokalizacja: Stary Jawor 51°04'40.6"N 16°08'52.9"E

Google map 51.077956, 16.148016

Wpisowe: 90 zł

Posiłki: Sobota obiad i niedziela obiad koszt około 25 zł za jeden posiłek.

Rejestracja poprzez PW lub maila rejestracja@f5j.pl 

 

UWAGA

Osoby które źle się czują lub mają temperaturę nie będą mogły wziąć udziału w zawodach. 

 

Zawody oficjalnie zaczynają się w sobotę 26 czerwca o godzinie 10.00. O godzinie 9.30 będzie spotkanie pilotów przed zawodami i omówimy kwestie stref i bezpieczeństwa epidemiologicznego na zawodach.

 

Latamy do godziny 19.30 włącznie czyli ostatnia kolejka skończy się o godzinie 19.40.

W niedzielę pierwsza kolejka zaczyna się o godzinie 9.00 i latamy maksymalnie do godziny 15.00

Co do rund finałowych to organizator podejmie decyzję dopiero w niedzielę rano ale prawdopodobnie zamiast rund finałowych zrobimy dodatkowe kolejki.

Podobnie do zeszłego roku będą przypisani na sztywno helperzy (pomocnicy) pilota. Latamy podobnie jak w zeszłym roku trzy pełne kolejki i 30 min przerwy. 

 

Osoby które będą chciały przyjechać już w piątek to będzie taka możliwość. Lotnisko będzie otwarte już od godziny 10.00. Będzie możliwość spania na lotnisku we własnych namiotach lub samochodzie.

 

W zawodach może wziąć udział każdy pilot (bez znaczenia jakim modelem lata) ponieważ nie będzie wymagana żadna licencja FAI a jedynie ubezpieczenie OC z opcją modelarską.

 

UWAGA

Każdy pilot biorący udział w zawodach bierze na własną odpowiedzialność wszystkie szkody w mieniu i ciele jakie wyrządzi podczas swojego latania. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki jakie zostaną spowodowane przez pilota.

W zawodach będzie można używać dowolnego firmware Altisa to znaczy, że dopuszczam wersję 5.8 z włączoną opcją Emergency.

 

NA KONIEC

Zawody odbędą się jedynie wówczas gdy zgłosi się co najmniej 18 pilotów. Jeśli ilość zgłoszonych pilotów będzie mniejsza niż 18 to zawody w tym formacie się nie odbędą.

 

Lista startowa będą zamknięta 23 czerwca o godzinie 22. Po tym terminie nie będą przyjmowane już nowe zgłoszenia zawodników. Listy startowe drukuje we czwartek 24 czerwca o godzinie 9.00:)

 

PS

Bardzo proszę nie odkładać swoich zgłoszeń na czwartek 24 :)tylko w miarę możliwości jak najszybciej się decydować. Bardzo mi to ułatwi organizację zawodów.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

UZUPEŁNIENIE

 

W tym roku Hotel - Bursa w Jaworze jest dla dorosłych niedostępna w związku z czym trzeba szukać noclegu gdzie indziej. Pechowo się złożyło ponieważ w tym samym czasie organizowane są jakieś zawody rajdowe.

Nie mniej:

Mam zaklepane 4 pokoje 2 osobowe w Agroturystyce z ceną 40/ osobę za dzień.

Do tego są jeszcze możliwe noclegi w Pałacu Jastrowice tel. 603 549 006 ale tylko na dwie noce ceny od 70 do 90/osobę  za noc

Też są wolne pokoje w Legnicy w hotstelu. W zależności od pokoju ceny od 45 do 90 zł za osobę za noc.

To są noclegi w odległości od 15 do 25 min od lotniska.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wojtan napisał:

Gdzie i w jakiej formie dokonać zgłoszenia? Opłaty gotówką na miejscu?

Poprawiłem troche agendę. Jest tam już adres e-mail.

Możesz wysłać też do mnie PW z imieniem i nazwiskiem i deklaracją że chcesz brać udział w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć ze listę startową zamykam we środę 23 czerwca o godzinie 22. Po tej godzinie nie będą przyjmowane zgłoszenia na zawody a osoby jak nawet przyjadą nie zgłoszone to co najwyżej będą mogły posędziować bo latać nie będą mogły. 

 

UWAGA

Będzie grill i wszystko co do grilla potrzeba. Jeśli ktoś ma inne preferencje;) to musi napisać do mnie jakie to te preferencje ma.

W piątek nie ma obiadu więc jakoś trzeba przeżyć.:)

 

Lotnisko będzie otwarte już od 10 i można będzie od tej godziny już latać i trenować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.