Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ani KM, ani trener nie jest od organizowania zawodów.

Kalendarze PŚ i EC w każdej z klas są dość napięte. Ledwo można upchnąć w roku kilka polskich imprez do pucharu, tak żeby terminy pasowały chętnym organizatorom. A skoordynować dodatkowo na raz kilka klas szybowcowych? Wydaje się niemożliwe, choć oczywiście spróbować można. Sporo terminów się jednak nałoży, ale pewnie kilka uda się rozdzielić.

Fajnie byłoby gdyby oba kalendarze F3K i F5J udało się jakoś skoordynować, choć tak jak piszesz jest to piekielnie trudne. WT, ET w ustalaniu terminów dla danej klasy maja priorytet i tak na dobrą sprawę pod te zawody dana klasa ustawia swój kalendarz. Gdyby już, to trzeba byłoby właśnie zacząć od tych zawodów w obu klasach.  :)  ;)

A jeśli już wchodziłyby 3 klasy to praktycznie niemożliwe żeby przypasować każdemu.

Powiem, że trochę szkoda, bo obie klasy są dość podobne co do zasady i wiem, że zawodnicy z jednej i drugiej klasy chętnie pewnie by wystartowali gdyby nie pokrywające się kalendarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan w F3K wygląda obecnie tak:

 

16-17.03
23-24.03 - PP Zielona Góra
30-31.03
06-07.04
13-14.04 - PP F5J Zielona Góra
20-21.04 - Wielkanoc
27-28.04 - PP Lubin / prawdopodobnie Zgrupowanie Kadry
04-05.05 - prawdopodobnie PŚ w Niemczech / na Ukrainie
11-12.05 - PŚ w Czechach
18-19.05 - PŚ Zielona Góra
25-26.05
01-02.06 - Młodzicy na start
08-09.06 - MP Warszawa
15-16.06 - MP Jun. Mł.
22-23.06
29-30.06
06-07.07
13-14.07 - PŚ na Węgrzech
20-21.07 - MŚ na Węgrzech
27-28.07
03-04.08
10-11.08
17-18.08
24-25.08 - prawdopodobnie PŚ na Słowacji
31-01.09
07-08.09 - PP Krosno/Sanok
14-15.09 - prawdopodobnie PŚ w Niemczech
21-22.09 - PP Racibórz
28-29.09
05-06.10
12-13.10
09-10.11 - PP Kraków

 

Gdzieś w tym jeszcze będzie jedna impreza PP, o ile organizator się zdecyduje.

Imprezy do PŚ uwzględniam tylko te, które odbywają się najbliżej kraju i zwyczajowo jeżdżą na nie nasi zawodnicy. W większości nie mam potwierdzenia terminu tych imprez, ale przyjmuję, że nie zmieniają się względem lat ubiegłych.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety musi być pełna synchronizacja wyświetlacza i "gadanego" czasu no i się  okazuje problem jednak jest.

No i będzie baaardzo trudno to zgrać z bardzo prostego powodu, światło ma pi razy oko 1000000 razy większą prędkość jak dźwięk, wiec zsynchronizowanie tego, to nie lada wyczyn ;)

Tak wiem, głupawka, ale to z przemęczenia i bezradności, a obawiam się że tradycyjne odreagowywanie może zakończyć się chorobą alkoholową :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór modeli jest teraz mega: Jantar, Ultima, Ultima 2, Infinity NG, Xplorer, Explorer, PIKE, Euphoria 4, Crozilla, Volo, Neutrino, Maxa, Viator, Sense, Plus, Plus X, AVA Pro, Vertigo, Stork, K3600, VIXEN, Kappa, Elasto, Pulsar, Aloha, Simitri, Cyclone, Orla, VINCO, Skiff.

i to chyba nie wszystko.

Faktycznie, jak pisze Konrad, ida Mistrzostwa Swiata i jest naped na produkcje.

Potem zobaczmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to w okolicy to tylko 5 zawodów jest w jako takim zasięgu :). Pewnie właśnie na te 5 przynajmniej ja się wybiorę. 

Portugalia, Hiszpania czy Włochy to trochę jednak za daleko. Oberpulendorf to śmieszne i dość trudne lotnisko.

Ale jak widzę się pozmieniało. Nie ma Dubnicy a ja tam lubiłem latać i w Niemczech nie ma tradycyjnego zakończenia sezony w starym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cieszy ta przedostatnia linijka. no i kurła jego mać :-)

Cieszy Wiesławie i to bardzo bo coś się w końcu i u nas zaczyna dziać. :) Osobiście gratuluje odwagi i determinacji. 

Może nasi zawodnicy krajowi popróbują walki z najlepszymi w Szczecinie, bo podejżewam że team Samby nie odpuści i się stawi w komplecie, i zobaczą, że nie taki diabeł straszny i ruszą razem z nami na zawody zagraniczne w następnym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.