Jump to content
Sign in to follow this  
d_adam

http://rcforever.pl/ - Drony Yuneec - w rewelacyjnych cenach: Breeze, Typhoon H, Typhoon Q500

Recommended Posts

Witam ;)

Mamy w ofercie ciekawe propozycje jeśli chodzi o drony do filmowania i zabawy ;=) Zapraszamy www.RCForever.pl

Yuneec Breeze 4K

to prawdziwa rewolucja w świecie dronów. Jest to pierwszy na świecie dron selfie, który możesz zabrać ze sobą wszędzie aby uwiecznić najważniejsze chwile.

Cena: 2099zł

Breeze.jpg

Breeze_1.png

Yuneec Typhoon Q500-G oraz Q500 4K

Yuneec Q500-G to innowacyjny model quadrocoptera z możliwością wyposażenia w kamerę GoPro. Idealnych dla osób początkujących jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Doskonały do użytku komercyjnego jak i rekreacyjnego. Podgląd na żywo z kamery jest możliwy na ekranie wbudowanym w aparaturę, nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów.

Cena: 2199zł

Typhoon Q500 4K to spersonalizowana aparatura z dotykowym wyświetlaczem oraz system Android, zintegrowany 3-osiowy gimbal z kamerą nagrywającą w jakości UltraHD (4K / 30 fps). Wznieś się w powietrze i nagrywaj niesamowite materiał w trybie slow motion (1080p / 120 fps), a dzięki bierzącej kontroli ustawień wideo twój materiał zawsze będzie taki jak tego chcesz.

Cena: 2899zł

TyphonG_1.jpg

TyphonG4K_3.png

Yuneec Typhoon H Advanced oraz Pro

Typhoon H Advanced jest gotowy do lotu po otwarciu pudełka, posiada wykrywanie przeszkód za pomocą ultradźwięków. Kamera nagrywa w jakości 4K 30fps, a także doskonałe slow motion w jakości FullHD 1080p 120fps. 3-osiowy gimbal posiada 360° oś obrotu. Ponadto model ma składane podwozie łatwe w montażu śmigła, składane ramiona na czas transportu. oraz wiele bardzo pomocnych trybów lotu.  Z kolei aparatura ST16 wyposażona została w 7 calowy dotykowy wyświetlacz.

Cena: 5199zł

Typhoon H PRO został stworzony w współpracy z firmą Intel, która pomogła zaimplementować w hexacopter najnowsze technologie. Wersja RealSense posiada wbudowane sensory laserowe które inteligentnie wykrywają przeszkody, a także płynnie je omijają.

Cena: 8199zł

TyphoonH_1.jpg

TyphoonHPro_5.jpg

TyphoonHPro_1.png

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pripcio
      Hej mam na sprzedaż trochę rzeczy.Nadajnik Eleres max V2 ,odbiorniki eleres 3 sztuki cena 280 zł. Odbiornik video 5.8 GHz z anteną 25 zł.Anteny video do foxa 800 kkcpra 25 zł. Silniki 4 sztuki dys z regulatorami i płytka pdb 110 zł.Rama drona Sparak ( bez słupków) 40 zł . Łoże silnika 7,5ccm 10 zł. Programator afro esc proponować cenę.Kamera Run cam split 2 mini 145 zł. Ceny są do negocjacji w razie pytań proszę pisać 

• By Goldrest
      Witam jestem tu nowy jak tak samo jak i w latających skrzydłach i elektronice do nich także proszę o wyrozumiałość. Otóż mam taki mały problem zdecydowałem się na przesiadkie z 600mm skrzydła na reptile harrier s1100. Posiadam do niego kontroler lotu matek f411 i to właśnie z nim mam problem, nie mogę ustawić serw I silników żeby działały poprawnie jak daje gałkę prawa od serw w prawo lewo to serwa działają poprawnie ale jak dam góra dół nie działają wcale mogę zmienić opcje w programie ale jak je zmienię to wtedy serwa działaja tak samo przy każdym ruchu gałki w każdą stronę to jest pierwszy problem drugi polega na tym że nie mogę odpalić silników z pilota mogę to zrobić z poziomu speedy bee ale z poziomu pilota nic nie zaskakuje może znajdzie się ktoś kto będzie mógł doradzić o co może chodzić co robię źle byłbym bardzo wdzięczy pozdrawiam 😊
    • By ronim
      Witam czy ktos z was ustawial nano talon z radiem Graupner hott mx20
      Prosze o porady, ma on wbudowany gyro
      Stabilizacja pracuje ale nie moge ustawic manualu tylko silnik ok ustawiony
      Chce ustawic tyb manually prosze o pomoc dzieki za pomoc
      PIOTREK

• By AKocjan
      Model samolotu o napędzie EDF, niestety szybko "wysysa" pakiet. Da się w jakiś sposób zwiększyć wydajność napędu EDF? 
      Przy starcie napięcie spada do poziomu 3,6 V na celę (pod obciążeniem)

• By Bodzioch
      Nowy model do FPV w cenie 649zł.
      Więcej na  http://www.modelhobby.nazwa.pl/modele/modele.htm

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.