Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawi opisz co zmieniło się w Twoim skakaniu.

Czy to zwykła zwyżka formy czy też trener znalazł jakieś błędy w twoim skakaniu?

Latasz rewelacyjnie aż mnie zatkało.

Zresztą wszyscy latacie rewelacyjnie.:)

Jeszcze raz gratuluje zajęcia 1 miejsca. To naprawdę wielki wyczyn!!!

 

I jeszcze jedno, jak Kamila kontuzja ,bardzo mu jeszcze dokucza ???

 

Nawet nie wiesz z jakim oczekiwaniem cała rodzina zasiada przed telewizorem, potem emocje związane ze skokami , a na koniec wielka euforia .

Jak wychodzę z psem ( bo dla psa nie ma skoków ,jak musi wejść) to czasami słyszę jak całe osiedle drze się przez okna. Niesamowite wrażenie. :)

 

Czekamy na jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy komisja szanowna od kombinezonów wykryła by turbulatory wszyte w kombinezon i płetewki między palcami rękawic :-)

 

Turbulatory były kiedyś podobno testowane na kaskach (nie było mnie przy tych testach) i wyniki były dobre z tym że nie wolno ingerować w powierzchnię kasku. Mogły by mieć co najwyżej grubość naklejki a to chyba za mało żeby działały. Ale myśleć i testować zawsze wolno;) Nie wiem czy były testowane na kombinezonie ale tam też nie wolno ingerować w materiał, a druga sprawa  były by pod numerkiem więc zasadność ich istnienia jest chyba znikoma;/

Płetwy by nie przeszły, było już testowane i jakiś czas funkcjonowały (jako rękawiczki z bardzo krótkimi palcami), ale jest to zabronione i sprawdzają u góry przed skokiem czy rękawiczka dochodzi do tej błony między palcami.

Jak macie jeszcze jakieś pomysły to zawsze możemy podyskutować a później przetestować;)

 

Dawid opisz co zmieniło się w Twoim skakaniu.

Czy to zwykła zwyżka formy czy też trener znalazł jakieś błędy w twoim skakaniu?

Latasz rewelacyjnie aż mnie zatkało.

Zresztą wszyscy latacie rewelacyjnie. :)

Jeszcze raz gratuluje zajęcia 1 miejsca. To naprawdę wielki wyczyn!!!

 

I jeszcze jedno, jak Kamila kontuzja ,bardzo mu jeszcze dokucza ???

 

Nawet nie wiesz z jakim oczekiwaniem cała rodzina zasiada przed telewizorem, potem emocje związane ze skokami , a na koniec wielka euforia .

Jak wychodzę z psem ( bo dla psa nie ma skoków ,jak musi wejść) to czasami słyszę jak całe osiedle drze się przez okna. Niesamowite wrażenie. :)

 

Czekamy na jutro!

W skakaniu cały czas coś się zmienia, i błędy cały czas występują. Dzisiaj np. moje skoki nie były rewelacyjne, były takie w porządku, jakieś 80%. Prawda jest taka że nad tym pracuje się cały czas, decydującym momentem jest odbicie, dużo się tam dzieje a czasu jest mało:P I tak szlifuje się elementy od największych błędów do coraz mniejszych. Po jakimś czasie te poszczególne elementy wpadają w nawyk ruchowy i jak ma się tych elementów w nawyku odpowiednio dużo to wtedy można powiedzieć o formie:P

Jednak trudność polega na tym że czasami te elementy z nawyku wypadają i znów nad nimi trzeba pracować, coś jak z przybijaniem gwoździ:P Nie ważne że przybijesz 1000 gwoździ mnie lub bardziej prosto, i tak może się zdarzyć 1001 i trafisz młotkiem w palec:P

 

A kibiców mamy najlepszych i to nie od dzisiaj wiadomo;) Aż serce rośnie:) Dzięki wszystkim za doping i te EDF'y przed telewizorami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Chłopaki, wielkie brawo Dawid...

Oglądanie transmisji z zawodów, gdy jesteście w takiej formie daje powody do dumy z bycia Polakiem.

 

Skoro twierdzisz, że Twoje skoki w drużynówce były na jakieś 80% to niech rywale boją się chwili, kiedy odpalisz na maksa... :lol:
Życzę Ci, żebyś stał się częstym bywalcem na podium również w konkursach indywidualnych.

 

Aż szkoda, ze Olimpiada dopiero za rok.

 

Moim zdaniem sportowe emerytury powinny przysługiwać również za medale zdobyte na Mistrzostwach Świata, a nie tylko za medale z Igrzysk Olimpijskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.