Skocz do zawartości

3City RC Pilot Team, czyli Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice


S.Papa

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, robas69 napisał:

Piękny Centuś, bardzo ładnie wpisany kołpak w profil kadłuba. Szkoda tylko, że łopaty czarne.

 

Mariusz ma też białe łopaty 'makietowe' dedykowane do szybowców, które razem z kołpakiem robią robotę i fajnie się 'przyklejają' do kadłuba i są prawie niewidoczne. Ale na nie przyjdzie jeszcze czas. Na razie startujemy z wózka. Docelowo model ma startować z gumy właśnie na tym makietowym 'śmigiełku' :) . Szukamy odpowiedniej gumy do modelu o masie 8 kg.

 

To co jeszcze rzuca sie w oczy to brak pilota, ale i on będzie :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Francka napisał:

            Darek w swoim żywiole pięknie zrobiony "Zero "  .Brawo.

Piotrek rozmiar buta potrzebny.

 

Cześć Franku,

Dzięki za pamięć. Podam rozmiar buta pilota jak się trochę ochłodzi i będzie mniej czasu na latanie.

Ja znów na walizce.

 

Północ pozdrawia ciepło "Gwarka".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, robas69 napisał:

Piękny ten model, a pilot wzorowy:-). Ja oczywiście napisałem o Ventusiu, a nie Centusiu jak poprawił system. Jaka jest cena u producenta? Niestety na stronie Mavi cen nie ma.

 

Model został zakupiony 3 lata temu i wtedy było to 4 tys. PLN czyli podobnie jak mój Ventus od Valenta Models w tym samym czasie.

Tu mamy 4.9 a Valenta to 4 mtr. 

Mam tego mniejszego i jakoś nie mogę się z nim zaprzyjażnić, ale to chyba wina GP.

W przypadku Mavi ktoś kiedyś wspomniał że kadłub pozostał ten sam, od modelu o mniejszej rozpiętości, a producent w nowej wersji zastosował nowe, dłuższe skrzydła. 

Tu profil pewnie też nie najlepszy ale pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. ŚĆ podany przez producenta MOCNO zachowawczy.

Kiepska jakośc spasowania kabinki wymaga troche wysiłku żeby to jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.