Skocz do zawartości

3City RC Pilot Team, czyli Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice


S.Papa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Krzysztof,

Bradzo fajnie wyszedł. Teraz czekamy na parę słów z oblotu.

 

Ja wcisnąłem wręgi w podstawę i wywiozłem w Bieszczady, gdzieś pomiędzy Bezmiechową a Ustjanową, żeby dalej składać w trakcie przerwy Świąteczno / Noworocznej. Niestety warunki w Bezmiechowej od świąt są wspaniałe na latanie więc latam a model leży dalej w pudełku.

Wygląda na to, że zajmie mi to trochę czasu :).

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie i wszystkich zaglądających tu Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy żeby na Chwarznie pofruwać trzeba się gdzieś zapisywać, składki płacić. Teren znam. Mieszkałem 30 lat na Witominie. W stajni naprzeciwko kościoła w Chwarznie trzymaliśmy z moją śp. Żoną konia, więc okolicę zjeździłem dokładnie. Egzamin w 2021 zdałem i papiery mam do 2026. Do tej pory latałem na Mościch Błotach ale to jest na wylocie pasa z Babich Dołów, więc w zasadzie jestem przestępcą. Mam takiego tartaka (lubię budować z sosny i balsy), 1,5 rozpiętości, do wiosny pewnie zamontuję mu silnik. Do zasilania nie lubię Li-Poli, uważam, że Li-Jony są niedoceniane. Chcecie mnie w swoim gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne trójmiejskie grono modelarzy ;) chętnie dołączyłbym do latania w Chwarznie. W przyszły weekend wiatr ma urywać głowę ale może przy następnej okazji? Popełniłem ostatnio swój pierwszy model z „normalnym” podwoziem i mam pytanie, czy z Waszego lotniska uda się wystartować z kołkami 60mm? 😄 pozdrowionka 

64215B28-4A62-4FC3-9FA2-FA774C3F3E3E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.