Skocz do zawartości

3City RC Pilot Team, czyli Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice


S.Papa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, m2z napisał:

Irku

czy mógłbyś przypomnieć adres i przewidywany czas trwania "twojego" pikniku

Raczej festyn rodzinno sportowy niż piknik 🙂 Sobota 3 czerwiec od 10 do 12:30. Adres Szkoła Podstawowa Nr 17 Gd. Wrzeszcz, ul. Czarnieckiego 2. Na mapce czerwonym prostokątem zaznaczyłem pas zieleni, na którym wystawimy się.

W tym miejscu bo ułatwi to transport Irka Fokker Dr.1, który będzie na 100%. kolega Darek wystawi swego Zero. Ja mogę wystawić swego Nieuport 11 albo (I) kadłub Pfalz E. Kadłub bo skrzydeł jeszcze nie ma. Być może kolega Marek ze swoim  

Sg-38. Trzymam kciuki by pojawił się też autor tego tematu - sorry ale zapomniałem imienia 🙂 ze śmigłowcem w locie 🙂. Telefon do mnie oczywiście przekaże. 

festyn.jpg

20230516_203819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Irek,

Choć bardzo chciałem nie będzie mnie na festynie. Wir pracy mnie wciągnął i już wypluł na drugim końcu matki ziemi.

Czekam na foto relację od Piterka ;).

Życzę Wam mile spędzponego czasu i wiele radości dla Dzieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2023 o 14:49, Irek M napisał:

Dzięki wielkie. Z pomieszczeniem się nie będzie problemu. Problem może być tylko taki czy wyjdzie nam Sonata księżycowa na silniki bez.😁.  Ja zamierzam odpalić swą 60 tkę.

Wyjdzie wyjdzie.. zrobimy też niezłą zadymę jak do tego włączę pompę dymu😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Termos napisał:

Kiedys sie mowiło,zeby nie odpalac modelu bez skrzydeł,no ale moze cos sie zmieniło i nie jestem na czasie..;-)

Pamiętam takie dyskusje. Ale jakoś nigdy nie było przekonywującego argumentu za tą teorią. Gdybym miał skrzydła to odpalałbym ze skrzydłami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.