Skocz do zawartości

3City RC Pilot Team, czyli Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice


S.Papa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pare miesięcy temu zapytałem czy któryś z kolegów mógłby pokazać się na naszym szkolnym festynie rodzinnym w dniu 3 czerwca. Dwóch czy trzech, a może i więcej kolegów wyraziło chęć pokazani się ze swoimi modelami. Ma to być jedną z atrakcji więc oczywiście tylko statyczny pokaz. Mowa była o dużych modelach bo to przyciąga publikę 🙂

Więc czas na jakieś konkrety więc prosiłbym o ostateczną deklarację.

W grę wchodziłby też pokaz akrobacji śmigłowcem - boisko 40x20m w tym czasie byłoby do dyspozycji pilota. Boisko w przestrzeni do 100m wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj,

jeśli tylko sprawy zawodowe pozwolą, z przyjemnością przyjadę ze śmiglowcami klasy 450 i 700. Ten drugi z napędem spalinowym.

Niestety potwierdzić będe mógł dopiero pod koniec maja. Taka praca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko rozumiem dlatego piszę miesiąc wcześniej by ogarnąć priorytety 🙂 Niestety na 100% wiem, że nie będzie kolegi Irka ze swymi olbrzymami 😞 Ale jest małe ale. byłaby do dyspozycji przyczepka z Fokkerem Dr1, którą musielibyśmy zabrać od Irka. Dla mnie to trochę kłopotliwe bo nigdy nie ciągnąłem przyczepy, nie miałbym gdzie zostawić na noc pod blokiem. Więc może któryś z kolegów, który w odpowiednim czasie uzna, że na 100 % będzie obecny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2023 o 22:08, Irek M napisał:

Oczywiście wszystko rozumiem dlatego piszę miesiąc wcześniej by ogarnąć priorytety 🙂 Niestety na 100% wiem, że nie będzie kolegi Irka ze swymi olbrzymami 😞 Ale jest małe ale. byłaby do dyspozycji przyczepka z Fokkerem Dr1, którą musielibyśmy zabrać od Irka. Dla mnie to trochę kłopotliwe bo nigdy nie ciągnąłem przyczepy, nie miałbym gdzie zostawić na noc pod blokiem. Więc może któryś z kolegów, który w odpowiednim czasie uzna, że na 100 % będzie obecny?

Rozmawiałem już z Irkiem.  Mogę zabrać przyczepkę tym bardziej że mam prawie po drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, kolejne interesujące zdjęcie. Mógłbyś nam tu dużo opowiedzieć.

 

January Roman, pilot oblatywacz w SZD w Bielsku.

Zdjęcie z roku 1992. W 1993 zrobił swój ostatni lot doświadczalny, próbę awaryjnego lądowania ...

 

Cierpliwie czekamy na więcej ;) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot legenda. Kojarzę jego przygodę po skoku ratowniczym z Jantara. Po oderwaniu skrzydeł skoczył i po otwarciu prawie wypadł z uprzęży spadochronu. Opis walki o utrzymanie się działał mocno na wyobraźnię wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Irek M napisał:

Czy koledzy, którzy uzależniali swoje uczestnictwo w "moim" szkolnym festynie od swych zajęć zawodowych mogą już coś powiedzieć czy to jeszcze jest niewiadomą?

 

Kończę urlop 31 maja. Będe mógł się określić 29-30 czy będe jeszcze w domu i mógł uczestniczyć w festynie.

Jak tylko będe coś wiedział zaraz dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.