Jump to content

Kobieta w szpitalu po uderzeniu... zdalnie sterowanego samochodu


herkristo
 Share

Recommended Posts

33-letnia kobieta trafiła do szpitala, po tym jak zdalnie sterowany model samochodu podciął jej nogi. Do wypadku doszło na placu Defilad. Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt24.


"Przed Pałacem Kultury model samochodu podciął kobiecie nogi. W skutek czego kobieta z ogromnym impetem uderzyła głową, po czym dostała drgawek" - napisał Reporter24.


Informacje potwierdziła policja. - Zdalnie sterowany model samochodu uderzył stojącą na parkingu 33-letnią kobietę. Przewróciła się na chodnik i straciła przytomność. Pogotowie zabrało ją do szpitala - powiedziała Monika Brodowska ze stołecznej policji.


Mężczyzna, który sterował modelem, był trzeźwy. - Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza, która zajmie się wyjaśnieniem szczegółów zdarzenia. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek, bo w okolicy trwa impreza. - dodała policjantka.


Sterujący samochodem trafił do śródmiejskiej komendy policji.


 


Link to comment
Share on other sites

Dziwne komentarze...  mam nadzieję, że kobieta z tego wyjdzie z minimalną stratą na zdrowiu a osoba nierozważnie jeżdżąca w miejscu publicznym, która straciła kontrolę nad pojazdem zainteresuje się losem poszkodowanej przez siebie kobiety i pomoże jej dojść do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Istotnie dziwne, są wśród nas modelarze o cokolwiek słabych poglądach...

 

A szkód można narobić niemałych - miałem Traxxasa, który na 3S bez trudu osiągał 115-120km/h, ważył 3,6kg. Energię kinetyczną miał jak pocisk z 12,7mm...

 

ponad 900 Jouli...

 

Jest gdzieś na YT film gdzie facet jadąc właśnie Rustlerem trafia sam siebie i kręci fikoła już bez butów... 

 

Miejmy świadomość, że nasze modele to już nie są zabawki ważące po 200g czy osiągające 20km/h - naprawdę można kogoś poważnie uszkodzić.

 

Bo potem może się okazać, że nawet jak jesteśmy ubezpieczeni to OWU ubezpieczenia nie obejmują zapitalania pod Pałacem Kultury...

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej rozwalają mnie informacje - sprawca wypadku był trzeźwy. Naprawdę, zauważyliście może to, przy byle okazji,  trzeba koniecznie powiedzieć czy sprawca, uczestnik, rodzice byli trzeźwi.

Pani oczywiście współczuję.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.