Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Meandry historii...

Prawdziwa historia niekoniecnie była taką jaką znamy... spacer.png

 

2eeffed20327900972bb5baf1792e316.jpg

 

 

.............................................................................................................................................................................................

 

spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 14:11, RomanJ4 napisał:

Czyżby nasza niedaleka rzeczywistość ? 

nie...taka nasza rzeczywistość?...poniżej

Spadł śnieg.
8:00 - Ulepiłem bałwana.
8:40 - Przechodząca feministka spytała, czemu nie bałwankę.
8:43 - Ulepiłem też bałwankę.
8:50 - Inna feministka poskarżyła się na fakt, że bałwanka ma piersi - w końcu to uprzedmiotowienie kobiet.
8:54 - Para gejów z naprzeciwka przyszła ponarzekać, czemu nie ulepiłem dwóch bałwanów jednak.
9:02 - Transseksualista/tka/"osoba" spytała, czemu nie zrobiłem po prostu bałwosoby z doczepianymi i odczepianymi częściami.
9:15 - Weganie z sąsiedztwa wpadli z awanturą, iż marchewka to jest ich żywność a nie nos dla bałwosób.
9:22 - Nazwano mnie rasistą, gdyż śnieżne postaci są ZBYT BIAŁE.
9:31 - Mój bliskowschodni sąsiad przyszedł z żądaniem, bym natychmiast ubrał bałwankę.
9:40 - Przyjechało czternaście radiowozów policji, gdyż studenci z pobliskiego uniwersytetu poczuli się urażeni całą sytuacją.
9:42 - Feministka z sąsiedztwa złożyła drugą już skargę - tym razem na miotłę u bałwanki, gdyż przypisuje ona stereotypowe role płciowe.
9:48 - Przewodniczący miejskiej komisji ds. równości przyszedł i grozi mi eksmisją.
9:55 - Pokazała się ekipa z telewizji, zadawali mi pytania czy jestem w stanie wskazać różnice między bałwanem a bałwanką. Odpowiedziałem, iż śnieżne "kule" co chyba się im nie spodobało. Następnie o godzinie
10:00 - pokazali mnie w TV oraz nazwali seksistą.
10:10 - Przyjechała opieka społeczna. Spytali, czy mam jakiś wspólników, po czym odebrali mi dzieci.
10:19 - Skrajnie lewicowi demonstranci, urażeni wszystkim, urządzili marsz po mojej ulicy, domagając się natychmiastowego aresztowania i skazania mojej skromnej osoby.
11:00 - Pojawiłem się w największych mediach na całym świecie jako rasista, seksista, homofob, człowiek podejrzewany o terroryzm, który wykorzystuje pogodę do rozsiewania nienawiści i niepokojów.
W południe śnieg stopniał.
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie "Rozmowy kontrolowane"..?

Cytat

- Przede wszystkim ten facet to go przejechałem i uciekłem był kompletnie pijany i wlazł mi pod koła.
- To był bałwan.
- Bałwan nie bałwan, ale wiesz...
 

:D

 

 

 

2 godziny temu, Marek_Spy napisał:

Najgorsze ze to już przestaje być śmieszne a zaczyna być prawdziwe.

\

Jak czytam takie wiadomości...

 

Cytat

Suwałki. Policja prowadzi śledztwo w sprawie bałwana z "antyrządowym transparentem".

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26719093,suwalki-policja-prowadzi-sledztwo-w-sprawie-balwana-z-antyrzadowym.html

Cytat

Policja walczy z bałwanem pod pomnikiem Kaczyńskiego, bo przechodnie robili sobie z nim zdjęcia

 

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26708792,balwan-i-kaczki-ze-sniegu-pod-pomnikiem-smolenskim-policjanci.html

 

 

... to sie zastanawiam kto tu jest bałwanem...  :rolleyes:

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.