Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No niestety, moja najdroższa też była przy tym. Ale nie jest techniczna, raczej nie ogarnie. Zawiadywała sztucznymi ogniami. Chciałem jeszcze odpalić modele samochodów, bo nieźle jazgoczą, ale nie zdążyłem dobrego światła na ogródku zrobić. Po ciemku już mi się nie chciało. Odbije sobie w następnego sylwestra. :) Trzeba sobie jakiegoś pulsjeta wystrugać też na tę okazję. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Andrzej Klos napisał:

To będę złośliwy, i życzę temu gościowi tego co przeszedł nasz znajomy....  Zaraz przestanie pitolić...

 

 

Zima. Góry. Stok narciarski. Facet rusza z góry, odpycha się kijkami i leci na krechę.

Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo.

Kijki w jedną, narty w drugą, gość rozwalony, zęby wybite, krew z nosa, nogi jakoś poskręcane w dziwny sposób....

Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga górskie powietrze, i myśli:
-A ch..., i tak lepiej niż w robocie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi chłopak ze szkoły i idzie do mamy i mówi, nauczycielka zadała aby zrozumiał różnicę między teorią a praktyką.

Na to mama , nie mam czasu nie zawracaj głowy , idź do ojca.

Przychodzi do Ojca i pyta jaka jest różnica między teorią a praktyką?.

Na to ojciec , spróbuję ci wytłumaczyć.

Idź do matki i zapytaj czy dała by du....... za 1000zł

Poszedł , pyta, na to ona , w domu bieda nie przelewa się , raczej tak.

Wraca i mówi "dała by"

To teraz idź do siostry i zapytaj czy dała by du... za 1000zł .

Poszedł pyta , na to siostra , kasy nie mam a chciała by jakąś sukienkę , jakieś buty , mówi "dała bym"

Chłopak wraca i mówi "dała by"

To ojciec mówi , na dworze siedzi dziadek idź i zapytaj go czy dał by du..... za 1000zł.

Poszedł i pyta dziadka ,  czy dał by du... za 1000zł? na to dziadek ja już stary jestem różnicy mi to nie zrobi a tysiąc złotych przydał by się mu , odpowiada tak dał bym.

Chłopak wraca i mówi dziadek tez by dał.

Na to ojciec no to teraz widzisz? teoretycznie mamy 3 tyś zł.

A praktycznie mamy dwie kur....... i  pedała.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze.
Wchodzi do sypialni, a tam w łóżku leży obcy nagi facet.
Pyta się go:
- Gdzie moja żona?
- W łazience, bierze prysznic.
- OK, spokojnie gościu, ja teraz schowam się w szafie i zobaczę, co żona zrobi, a ty zachowuj się jakby nigdy nic.
Wraca żona z łazienki, rozanielona tylko w zarzuconej na ramiona zwiewnej podomce i mówi do gościa w łóżku:
- Bierz mnie tu i teraz, mocno, brutalnie, zerżnij mnie tak, że aż się posikam.
- Tak! Otwórz szafę, to się posrasz.

*******************************************************************************************************************

Jasio przychodzi do taty i pyta:
- Tato co to jest polityka?
- Polityka synku to kapitalizm, ja jestem kapitalizm bo ja zarabiam, twoja mama to rząd bo rządzi pieniędzmi, dziadek to związki zawodowe bo nic nie robi, pokojówka to klasa robocza bo sprząta i pracuje, ty synku jesteś ludem bo tworzysz społeczeństwo, a twój mały braciszek to przyszłość.
- Tato ja się z tym prześpię i może zrozumiem.
Jasio poszedł spać. W nocy budzi go płacz małego brata, który zrobił w pieluszkę.
Jasio poszedł do pokoju po mamę, ale nie mógł jej obudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki.
Wchodzi, a pokojówka zajęta z tatą, a przez okno zagląda dziadek. Jasia nikt nie zauważył, bo szybko wyszedł, wrócił do swojego pokoju uspokoił braciszka i poszedł spać.
Rano Jasio wstał i zszedł na dół.
Tato mówi do niego:
- No i co Jasiu już wiesz co to jest polityka?
- Tak tatusiu wiem
- Kapitalizm wykorzystuje klasę roboczą, związki zawodowe się temu przyglądają podczas gdy rząd śpi, lud jest ignorowany, a przyszłość leży w gównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.