Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z życia wzięte:

Przychodzi facet do sklepu motoryzacyjnego po części. Na pytanie, czy ma pan wspomaganie, klimatyzację? Klient odpowiada: Hmm nie wiem dopiero co kupiłem samochód...

Można by książkę napisać.... i to grubą... 

8 minut temu, Andrzej Klos napisał:

Andrzeju... postaram się zrobić fotkę wnętrza samochodu mechanika... coś podobnego...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno temu , kiedy wszyscy jeżdzili Fiatami 126p, ja w swoim Fiacie zdemontowałem prawe siedzenie by wygodniej mi było wozić modele na lotnisko... ale po pewnym czasie okazało się ,że to rozwiązanie sprawdza się też w innej sytuacji.... a mianowicie kiedy trzeba przewiezć tesciową z manelami......."Mamusia usiądzie z tyłu"......jak to...Jaaaaaaaaaaaa ?...No tak, bo ja prowadzę...mina "Mamusi" bezcenna?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę powiem Wam, że po ponad dwudziestu latach pracy w sklepie motoryzacyjnym, pomysły klientów nadal są niewyczerpalne, czasami ręce i szczena opada... gdyby ktoś mi zaoferował pracę na produkcji, lub przy jakiejś maszynie za takie same pieniądze... w moment zmieniam pracę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę powiem Wam, że po ponad dwudziestu latach pracy w sklepie motoryzacyjnym, pomysły klientów nadal są niewyczerpalne, czasami ręce i szczena opada... gdyby ktoś mi zaoferował pracę na produkcji, lub przy jakiejś maszynie za takie same pieniądze... w moment zmieniam pracę...
I byś się zanudził,jakiś czas pracowałem w usługach motoryzacyjnych to dopiero cyrk. Zresztą ubaw nieraz po pachy.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubiłem motyw "ja muszę jechać " a tu padnięty sterownik silnika i to jeszcze EDC17 którego w okolicy nie ma auto zwiedziło parę warsztatów zanim do nas trafilo. Ja na to proszę jechać a odpowiedź ale auto zepsute i tak w kółko i jeszcze kobita ale ja mam dzieci .... Nie ma autobusów, taxi itp ? Temat na książkę a zlotówy .... Panie a nie da się taniej ? Robię mu regenerację sterownika za x zł nowy w serwisie xxx że zł a jemu za dużo.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka



Doktorze, mój mąż przestał zadowalać mnie jako kobietę!
- To znaczy?
- Absolutnie olewa wszystkie moje próby wywołania awantury!

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.