Jump to content

Recommended Posts

to jest maszyna tzw. klasy TUFO czyli:

Terribly

Ugly

Flyging

Object

:D

Fajnie byc w tak rzadkiej "podkategorii"  

Małe OSy 4t da się przestawić na odwrotne obroty, ale trzeba zdobyć odwrotny wałek rozrządu. Enya ma rozdzielone wałki rozrządu na ssanie i wydech, poza tym moduł zęba pozwala na poskładanie rozrządu tak, aby silnik pracował w przeciwną stronę - żadnych dodatkowych części. Podobna sytuacja jest z silnikamu 2t Enya - można je poskładać inaczej tak aby kręciły w

drugą stronę :) jak ktoś potrzebuje, to napiszę co i jak.

Bardzo przepraszam za OT ale ponieważ w głównym temacie chwilowo nic się nie dzieje to chciałbym zapytać czy Panom wiadomo jak takiej operacji dokonać w silnikach SAITO. Tzn czy do zmiany kierunku obrotów śmigła konieczne jest inne poskładanie czy też zestaw dodatkowych części?

Prawdopodobnie nie mozna . Nie slyszalem o odwrotnych walkach do SAITO .   

To zaden OT  :)  

Projekt chwilowo zawieszony z powodu sezonu na LATANIE MODELAMI I JEZDZENIE ROWEREM  ;)

Choc moze i mozna ??? 

Popatrz na zagraniczne fora : https://www.google.com/search?q=Saito+62/72+Reverse+Cam+gear&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGx6Do37niAhVE2aYKHYA1B9IQ_AUIDigB&biw=1280&bih=625

http://www.tulsacl.com/ReverseSaito2.html

Jarek wszystkich zachęcasz do oblotu ,a my wszyscy czekamy na oblot najpiękniejszego modelu na forum ;)

:D  :D  :D

Wiosna bedzie MOJA ! 

Mam prawo sie niecierpliwic i naciskac Roberta , bo jestem niejako ojcem chrzestnym modelu.

Wyslalem mu plany i namowilem do budowy tego PIEKNEGO modelu  :)  

:D:D:D

Wiosna bedzie MOJA !

Mam prawo sie niecierpliwic i naciskac Roberta , bo jestem niejako ojcem chrzestnym modelu.

Wyslalem mu plany i namowilem do budowy tego PIEKNEGO modelu :)

Wiosna będzie Nasza... na początku budowy mojego modelu, założyłem oblot na wiosnę 2020...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.