Skocz do zawartości

Pytanie o wybrane serwomechanizmy Turnigy, a moze jednak inne?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to wszystko to jest prawie jedno i to samo. Różnią się dopuszczalnym napięciem pracy (HV), momentem (kwestia przełożenia) i wynikowym (zależnym własnie od przełożenia i mocy) czasem obrotu.

Wybór zależy od tego do jakiego modelu potrzebujesz. 

 

Gdybyś zestawił te serwa z jakaś alternatywa to można by dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa mam i używam. Moim zdaniem są bardzo przyzwoite i nie miałem dotąd z nimi żadnego problemu. Mają bardzo mały luz (a właściwie to żadnego luzu w moich egzemplarzach nie wyczuwam) i ładnie centrują. Do środka nie zaglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KST są klonami MKS więc serwa wymienione przez ciebie sa klonami klonów. KST używa się nawet w modelach zawodniczych więc turningy powinny się sprawdzić w modelach rekreacyjnych. Warto też dać przewymiarowane serwa wtedy na pewno nie będzie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turnigy 777MG/712G są lepsze od KST.

 

KST z polskiej dystrybucji to chłam. 

 

Turnigy, tańsze i dużo lepsze. Trzymają lepiej neutrum, czego nie można powiedzieć o KST. 

 

 

Jak ktoś chce rozwiązanie budżetowe, to kupuje Corony SlimWing wersja cyfrowa. Lepsze od Hiteców slimwing (te to to wiodą prym wśród tandety).

Minusy Corony, to szybkie luzy, a tak to chodzą niezawodnie.

Nie polecam serw sliming Goeteck. Też szmelc, do tego 2x droższy od Corony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. 777 używał na ostatnich Mistrzostwach Świata na zboczu aktualny mistrz świata. W innym modelu miał BluBirdy. Więc nie tylko do rekreacyjnego latania sie nadają.

A55 mi dawno temu nie spasiły - z tego co pamiętam luzy miały duże. A reszty chyba nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.