Skocz do zawartości

Latający kredens


Gość modelp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzecz będzie o tym jak dwóch takich zbudowało latający kredens.

 

Po wnikliwej lekturze tutejszego forum postanowiłem podzielić się własnymi doświadczeniami w budowaniu modelu samolotu. Będzie to przepis kulinarny dotyczący projektowania, budowy i być może w przyszłości oblatania modelu.

Weź kota a najlepiej dwa i przydziel odpowiednie zadania. Przy wykonywaniu tego zwróć uwagę na osobnicze preferencje uczestników, tak aby projekt został wykonany z największą starannością i precyzją. Jak widać na załączonych zdjęciach  Fred M. ( cenzura RODO) i Luna P. ( cenzura RODO) już przystąpiły do zadań. Inżynier Fred zasiadł ochoczo do lasera i trzyma rękę oj przepraszam łapę na przycisku „stop” bo BHP to najważniejsza rzecz.  Luna została technologiem produkcji i zajmuje się dostarczaniem materiału do budowy. Jak widać skrzynki po owocach będą najlepszym budulcem  na model. Ponieważ pracownicy wiadomo chodzą własnymi drogami ups ścieżkami, musi być  ktoś to wszystko ogarnie, będzie czuwał nad terminowością dostaw materiałów i dyscypliną pracy. Idealnym na tym stanowisku będzie  Haro J.

No to do roboty, bo założenie jest takie aby model był gotowy na święta. Za kilka godzin w miarę postępu prac, dalsza relacja z budowy.

post-6570-0-73114200-1555566954.jpg

post-6570-0-61874700-1555566962.jpg

post-6570-0-35655900-1555566975.jpg

post-6570-0-60477100-1555566998.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

"Jak na bloga o zwierzakach to dobrze się czyta. Lubię zwierzęta. Ale czytałoby się lepiej, gdybyś wymyślił sobie imię i wiek oraz wstawił jakieś zdjęcie - może być zwierzaka  ;)"

 

 

2. Każdy użytkownik forum może posługiwać się awatarem w postaci zdjęcia własnej osoby: twarzy lub sylwetki (z modelem). Każda inna forma graficzna awatara jest absolutnie niedopuszczalna.
Administracja forum zastrzega sobie prawo ingerencji i usuwania awatarów niespełniających wymogów regulaminu.

 

 

Piszę to tylko dlatego bo jednych się karci a innym przyzwala.Wiec może trzymajmy sie regulaminu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Zgodnie z przewidywaniem, dyskusja nie okazała się merytoryczna a zeszła na prawne pole. Proszę zatem specjalistów od obrony regulaminów, avatarów i co tam jeszcze potrzeba w danej chwili o wyjaśnienie następującej kwestii. W dniu 18 kwietnia 2019 roku na ręce Administratora forum złożyłem pisemny wniosek o usunięcie mojego profilu z forum. W dniu dzisiejszym, przed godziną otrzymałem ...hm chyba można to nazwać ostrzeżenie od jednego z Moderatorów że jeśli nie uzupełnię avatara do wymogów regulaminu to mogę zostać zablokowany lub nawet dostać "banana" na świąteczny stół. Mam gorącą prośbę do specjalistów od czytania regulaminów i ich interpretacji czy można zostać wyp.... isany na własną prośbę z tego forum czy trzeba lepiej poważnie naruszyć regulamin i tym samym zostać zablokowanym? Większość czasu spędzam przy konstruowaniu i budowie, dlatego brak czasu na zagłębianie się w zawiłości paragrafów. Proszę kolegów o pomoc w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wiec może trzymajmy sie regulaminu.

 

Kiedyś próbowałem...

 

Panie i Panowie. Zgodnie z przewidywaniem, dyskusja nie okazała się merytoryczna a zeszła na prawne pole. Proszę zatem specjalistów od obrony regulaminów, avatarów i co tam jeszcze potrzeba w danej chwili o wyjaśnienie następującej kwestii. W dniu 18 kwietnia 2019 roku na ręce Administratora forum złożyłem pisemny wniosek o usunięcie mojego profilu z forum. W dniu dzisiejszym, przed godziną otrzymałem ...hm chyba można to nazwać ostrzeżenie od jednego z Moderatorów że jeśli nie uzupełnię avatara do wymogów regulaminu to mogę zostać zablokowany lub nawet dostać "banana" na świąteczny stół. Mam gorącą prośbę do specjalistów od czytania regulaminów i ich interpretacji czy można zostać wyp.... isany na własną prośbę z tego forum czy trzeba lepiej poważnie naruszyć regulamin i tym samym zostać zablokowanym? Większość czasu spędzam przy konstruowaniu i budowie, dlatego brak czasu na zagłębianie się w zawiłości paragrafów. Proszę kolegów o pomoc w tym zakresie.

 

Poziom trudności porównywalny z dokonaniem apostazji.

 

PS

Jakim sposobem możesz pisać posty poza "powitalnią" mając status "Nowy użytkownik"? (Pytanie raczej do admina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikając w szczegóły kolega Leszek ma chwilowo zablokowany profil więc na daną chwilę nic więcej tu nie napisze...

Nie wnikam co kolega Leszek złożył na ręce Admina, dla mnie ma nieregulaminowy avatar więc dopóki go nie zmieni będzie zblokowany :)

 

Dla mnie też jest zagadką jak nowy użytkownik może pisać na forum.... :rolleyes:  Widocznie niektórzy mogą więcej ...

I chyba nawet kolegę znam osobiście o ile to Pan Leszek z Model Partner ;) , szkoda że musiałem być tym złym który zabawił się w "policjanta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty myślisz Jurek że ja siedzę i przeglądam profile czy są zgodne z regulaminem ? !

Reaguję jak niezgodny z wymogami "wypływa" na forum i proszę na PW o zastosowanie się do obecnego regulaminu .

I tyle w sprawie ZJEBANEGO TEMATU !!!!! :angry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.