Skocz do zawartości

Uwięź ma się całkiem dobrze - wbrew temu co mówią ci którzy się nie znają...


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymam kciuki za te obiekty!

Jakże ich mało w tych czasach, kiedy z jednej strony gospodarka ma deficyt fachowców, a z drugiej państwu politechnizacja młodzieży "się nie opłaca"..

 

Zima idzie, może pomysł na zimowe zastosowanie uwięzi... ? :mrgreen:

2014.thumb.jpg.2083af3d7d7097b97ce69bffd6948d95.jpg

 

 

przy okazji, można sobie fre ściągnąć stare numery np "Aeromodeller", "Model Aeroplane Building sketch by sketch" i nie tylko... (download page)

https://rclibrary.co.uk/index.asp

 

comic-dec-1961-am-1.gif.c7f38ae99561fac84d7ba05ddc6a6b44.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paweł Praus napisał:

Prace idą jak burza?

Bardzo Wam "zazdroszczę". Cieszy fakt ,że takie inicjatywy jeszcze się zdarzają.

Wspaniale bo gdybym tego nie widział na zdjęciach nie uwierzyłbym ,że to jest w ogóle możliwe.Oby więcej ośrodków modelarskich brało z Was przykład.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                        Witam!!!

             Nasz tor nabiera tzw"rumieńców"Widać postępy w wykonywanych pracach.Fotki wykonałem wczoraj po konkursie latawcowym.Jakby niepatrzeć...CIESZY OKO...he,he

Paweł -twoje fotki przekonują do tej burzy..he,he,he oraz fotka z kolegą po fachu ze Słowacji.Mam NADZIEJĘ ,ŻE SIATKA BĘDZIE WŁAŚCIWA ,a nie taka  z Castoramy.....Co do lodowiska..uważam,że to nie trafiony pomysł...co pokazały tzw.lodowiska osiedlowe-folia i na to w przymrozki woda...Paweł,a kiedy planowane jest otwarcie...bo muszę sobię zabukować urlop na ten dzień...-he,he,he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale, że "duch" braci modelarskiej  "control line " nie słabnie . Przecieram oczy oglądając postępy budowy prawdziwego toru dla modeli na uwięzi i jestem pełen szacunku dla wszystkich kolegów - od pomysłodawców- poprzez mediatorów z włodarzami  gminnymi , oraz budowniczych . Zdjęcie " Wujka SAMO ZŁO" - jest czymś  w rodzaju listu żelaznego w sprawie tej pięknej inwestycji . W tych dziwnych czasach - to kolejne lekarstwo na utrzymanie nie tylko zdrowia fizycznego . Pozdrawiam wszystkich " uwięziowców " . Dziękuję jeszcze raz Pawłowi  za wyśmienity rozpylacz do JASKÓŁKI . Ten motorek żyje, ma moc  i napędza moje historyczne modeliki- obserwowane przez wielu ludzi . Mam tu - gdzie mieszkam - wspaniałe warunki do latania na uwięzi, choć start odbywa się z trawy. Mieszkam w Potęgowie- miejscowości pomiędzy Słupskiem i Lęborkiem . Będąc od maja na nędznej emeryturze- łatam dziury budżetowe pracując wciąż - niosąc pomoc weterynaryjną domowym zwierzętom . Ale jak jest pogoda to prawie łysy facet- czyli ja  z lekką nadwagą -  Rysio - idzie z modelikiem na loty na "green " miejscowego Domu Kultury i lata na uwięzi, albo jedzie na pole zaprzyjaźnionych rolników polatać motoszybowcami. Klawo jest!

  • Lubię to 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.