Skocz do zawartości

Zabawy z wiatrem na zboczu i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

To była super imprezka! I fajnie was wszystkich było zobaczyć (cześć po wielu miesiącach) i poznać tych których nie znałem. :D
Dzisiejszego dnia wam zazdroszczę. Warun wyglądał na zacny. Niestety cały dzień siedzę przy kompie. I jeszcze nie skończyłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cZyNo napisał:

No i dalej nie mam motywacji do jej zamiany na coś nowszego ???

Coś mi się wydaje że następnych zawodów to Maxa może nie przeżyć.

A tak już poważnie to najsłabszym jej elementem jest ogon. Gdyby przeszczepić ten z Pro to faktycznie model konkurencyjny. Waga nie koniecznie ale Maxa zawsze jak była termika to szła jak przecinak. Pro dobrze sobie radziła we flaucie. Pamiętam że kiedyś nalatałem w Łukaszowicach i Tomka i Wojtka no ale jak wiało było gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne klasy odwołują, a w Hiszpanii właśnie trwają pierwsze zawody z cyklu pucharu świata w klasie f3f. Zazdrościmy kolegom, bo już latają 10 rundę ??????
oby tak dalej! W tym miesiącu są zaplanowane jeszcze jedne zawody w Hiszpanii i jedne we Francji. Żeby tak mieć więcej czasu… ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Prognozy kłamią!!! ***** prognozy :D

Rano to nawet wskaźniki wiatru nie bardzo wiedziały co się dzieje

816B3047-9E25-4128-B398-610B38046286.jpeg.cf3eb8cbe0bab5915d77983346a11904.jpeg

mimo to zaryzykowałem i znalazłem taką górkę jaka potrzebowałem, z odpowiednią temperaturą i siłą wiatru ;)

A7A58DDA-75E7-47CA-8A5C-5D2CD2D232EB.thumb.jpeg.da304ea6817a8ee52555f5087710b993.jpeg

no i…22667E54-C9E1-4586-A69D-D0DF59217AA1.thumb.jpeg.b2e5237c58f6a207529791664e2e8f19.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Ale jutro chyba praca :(

 

dzis się zakończyły kolejne zawody z cyklu  Pucharu Świata rozgrywane w Hiszpanii. Szybkie zawody, bo najlepszy czas to 30.8 sek. Zazdrościmy kolegom 

Za tydzień…może nam się uda coś wyhaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.