Skocz do zawartości

Zabawy z wiatrem na zboczu i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

dlaczego  bezprawnie...?  Nawet  dziś  Babolowi   /  temu co się  kiedyś  tak  pienił  /  powiedziałem  dzien  dobry...i  mi  pomachał    mi  przyjaznie  ręką    jak  szedł  sciezką  dojazdową  do miejscowki.  Jak  mnie  zobaczył  ,że  jadę  spiedrylił  z  powrotem  pod  koscol    bym  go  nie   przeczesał    bo  waska  droga  a  przypomniało  mu  sie    nasze  spotkanie....Ha..HA...Ot  Kozak  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba jeszcze na praczach nie było ?

DC5355B1-1DB1-4F59-BA24-7C5D8DA37DE5.jpeg

To już dwa lata minęły, jak ostatnio latałem na wyciagarkach.

ale było warto odświeżyć sobie temat latania na najmniejszym opadaniu i najwyższej doskonałości ?

Poza tym znów sie okazało że latanie termiki modelem F3B ma sie do F5J jak jazda rajdówką do wozu drabiniastego ?

Ale najzabawniejsze było to, że model dobrze latający 2 lata temu, dziś latał jak pijany. Co świadczy o tym że przez 2 lata palce i postrzeganie modelu może ulec radykalnej zmianie! Po naklikaniu sie w aparaturze, model jako tako zaczął latać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko ładny landszafcik - dlatego go tu dałem. Latanie dziś było nudne bo trymowalem sobie model na wyciagarke. I do latania w termice również ;) ja byłem późnym popołudniem to wiaterek był już słabiutki. Na koniec zrobił się na szczęście delikatnie jedwabny ;)

Latanie przez duże L to było wczoraj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.