Skocz do zawartości

FunCub -akrobacje


AKocjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie się ogląda te wygibasy, tylko czemu ma służyć ten pokaz. Bo u mnie na lotnisku czasami pojawia się modelarz który tym modelem kręci podobne wygibasy a czasami i troszeczkę więcej,miło się na to patrzy  zważywszy że kolego o imieniu " E " ma tak na oko góra  12 lat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wacek.matuszak doskonale ciągle akrobację modelami, moim celem jest wykonywanie akrobacji odpowiadających możliwościom prawdziwych samolotów, tzn nigdy nie będę wisieć na śmigle i latać tak przez cały pokaz ;).  Staram się dokumentować swoje postępy, swój styl latania. Dużo czasu potrzebuję do uzyskania perfekcji ;). W każdym razie jest poprawa odnośnie beczek, czy lotu odwróconego. 

 

W dniu 26.04.2020 o 21:32, wacek.matuszak napisał:

miło się na to patrzy  zważywszy że kolego o imieniu " E " ma tak na oko góra  12 lat !

Kto ma 12 lat, bo za bardzo nie rozumiem o kogo tutaj chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AKocjan napisał:

moim celem jest wykonywanie akrobacji odpowiadających możliwościom prawdziwych samolotów, tzn nigdy nie będę wisieć na śmigle

Ja też próbuję w tym kierunku. Tu jeden Kolega założył fajny dział na Forum o akrobacji wzorowanej na rzeczywistej: 

- zobacz. Dla mnie super jest ten temat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AKocjan napisał:

@wacek.matuszak doskonale ciągle akrobację modelami, moim celem jest wykonywanie akrobacji odpowiadających możliwościom prawdziwych samolotów, tzn nigdy nie będę wisieć na śmigle i latać tak przez cały pokaz ;).  Staram się dokumentować swoje postępy, swój styl latania. Dużo czasu potrzebuję do uzyskania perfekcji ;). W każdym razie jest poprawa odnośnie beczek, czy lotu odwróconego. 
...

 

Jeżeli ten film dokumentuje Twój styl latania i Twoje postępy to dlaczego jest w dziale Modele elektryczne średniej wielkości?

 

Ponadto jeśli, jak sam piszesz, doskonalisz akrobację modelami to model nie lata z akrobacjami tylko z elementami akrobacji (figury) lub wykonuje akrobację. (lot akrobacyjny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, a ja Cię jednak zmotywuję - przestań wozić się po całym niebie tylko lataj w strefie i wykonuj figury tak, aby miały początek i koniec. Na tę chwilę to takie latanie, gdzie model Cię poniesie, byle tylko się nie rozbić i zrobić coś fajnego. Jeśli taki być cel, to ok. Ale jak mowa o akrobacji, to jednak nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 13:45, AKocjan napisał:

w tej kwestii jestem daleko do tyłu :D 

Podpowiem Ci po znajomosci ; NIE odkladaj "nauki" na pozniej , bo czasem lata poleca i jest za pozno. Lapiesz wtedy szybko co sie nawinie , narobisz dzieci i reszta zycia jest koszmarem , bo okaze sie jednak , ze to nie byla TA ?

Troszke latania i troszke  tanca . I tak na zmiane ?  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też że na każdych zawodach , nawet tych w Pcimiu Dolnym.  MUSISZ zawiadomić sędziów o początku i zakończeniu każdej figury jaka jest zaplanowana  dla danego konkursu. A na filmie słychać tylko miły dla ucha modelarza dźwięk silnika i porywy wiatru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.