Skocz do zawartości

Volantex czy jednak Heron ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Krzyś63 napisał:

Żona sprawiła mi prezent urodzinowy... Phoenixa 2400 Volantex...kompletuję graty.

Super,  powodzenia.

4 godziny temu, Krzyś63 napisał:

Co Wy na to?

Ja na to ,że masz bardzo dobrą żonę:) Ze świecą szukać kobiety która godzi się na pasje i pomaga mężowi w jej realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Lentus podobnie jak Heron lubi przepaść na skrzydło przy mniejszej prędkości podczas pochylenia. Trzeba mieć to na uwadze. Zupełnie neutralnie zachowuje się Volantex Phoenix 2400 a jeszcze bardziej polecam Lightning 2100. Wymiata w swojej klasie cenowej 700 zł ARF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam 

Dzisiaj ulotniłem Phoenixa.... Trochę adrenaliny i.... Lata zaje...ście. Dostojnie , reaguje idealnie na stery. Fajnie też można pokręcić akrobacje. To chyba najlepsza pianka jaką latałem. Chociaż trudno porównać z easy gilderm , którym też latam obecnie - ze względu na wielkość i ciężar. To Phoenixem lata się o dziwo łatwiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ustawienia fabryczne. Bez kombinacji. SC tak jak zaleca producent. Filmik następnym razem bo dzisiaj zacząłem oblot dość późno ( wiatr ). Ciemności nie pozwoliły kręcić. A jaka aparatu bo ja używam Radiomastera... polecam.

A jeszcze jedno ja mam Phoenixa z klapami. Ustawiłem na przełączniku na 2 położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje więcej mixów i możliwość wykorzystania odbiorników FlySky - dlatego wybór padł na ... Radiomastera TX16S MKII. Tak też doradzali dobrzy ludzie.

Aparatura wprawdzie budżetowa ale powinna wystarczyć do mojego latania.

W Gamie 2100 też mam klapy , sterowane  przełącznikiem trój pozycyjnym. Spróbuję jeszcze sterowanie płynne  - na potencjometrze.

Chociaż po pierwszych próbach to chyba bardziej by się przydało ustawienie butterfly, bo ten  model nie bardzo chce lądować 😉 .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.