Skocz do zawartości

MOje Dlg


Ramzes18

Rekomendowane odpowiedzi

VSO image resizer- najpotrzebniejsze funkcje, banalna obsługa. Można go pobrać za darmo z sieci, jest dość mały więc problemów nie będzie. Zachowuje informacje exif (jezeli komuś na tym zależy) i ogólnie jestem z niego zadowolony.

 

A tak w temacie; ciekaw jestem efektu końcowego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

No Panowie...

Kto z was takiego kopytka by w domu mieć nie chciał?

kopyto1fu8.jpg

kopyto2fi7.jpg

 

 

Co tu dużo mówić, nasz genialny artysta-rzeźbiarz pod postacią Ramzesa, skończył to szpachlowe cudeńko, polakierował, a ja TYLKO wypolerowałem.

 

Teraz trzeba pomyśleć, czy jest sens kłaść na to glazurę. IMO nie, ale jak znam Grzesia to pewnie będzie za tym, żeby jednak położyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko do Paweł_W i innych "kopytowiczów". Na fotkach nie widze żeby kopyto było dzielone, jak zatem zamierzasz zrobić z tego formę na kadluby? Zawsze myślałem że na początku roboty się przecina na pól i na kołkach ustalających obróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.