Skocz do zawartości

Piankowce ZOHD - szczere opinie


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na YT mnóstwo filmów pełnych zachwytu, rzadko można trafić coś, co jest negatywną albo neutralną recenzją.

 

Serio te pianki są takie świetne, czy to jednak marketing? Szukam czegoś mniejszego niż 2m skrzydło do latania 'podręcznego' i zastanawiam się nad Rebel, albo Nano Talon, tylko... no własnie - czy warto? Bo w cenie Rebel GT mam drugie skrzydło opterra 1.2m i robi się dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam, mam też nano talona od ZOHD a, mały model ale nie ma żadnej przesady w tym co pisza. Lata świetnie, demontowane połówki skrzydła, oraz usterzenie (Rudlickiego), czynią ten model bardzo "poręcznym" w transporcie na lotnisko. Model całkowicie gotowy do lotu, banalna konfiguracja, dedykowany stabilizator 3 lub 6 - osiowy (przełaczany z aparatury, można go także zupełnie wyłączyc). Polecam, jezeli ktos np lata FPV - tyle przewidzianego miejsca, na podzespoły że napewno wszystko doskonale sie zmiesci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, aby sie przechylał podczas lotu. Kupując model w opcji z wyposażeniem, masz wszystkie komponenty ładnie złozone, dopasowane. Z pakietem 4S, lata bardzo sprawnie. Masz dużo miejsca pod FPV - o czym wspominałem wyżej. Wydaje mi sie, ze lepiej kupic model już wyposażony. Dokładasz tylko odbiornik, pakiet, konfiguracja z aparaturą i w powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dj. napisał:

Nie zauważyłem, aby sie przechylał podczas lotu. Kupując model w opcji z wyposażeniem, masz wszystkie komponenty ładnie złozone, dopasowane. Z pakietem 4S, lata bardzo sprawnie. Masz dużo miejsca pod FPV - o czym wspominałem wyżej. Wydaje mi sie, ze lepiej kupic model już wyposażony. Dokładasz tylko odbiornik, pakiet, konfiguracja z aparaturą i w powietrze.

 

Rozumiem że mówisz o tej wersji? 

https://m-pl.gearbest.com/rc-airplanes/pp_009681169488.html

 

Czy właśnie jej używasz?

Jeśli tak to jak z jakością obrazu w tej gotowej wersji jak ten vtx sobie radzi? 

Daleko nim odleciałeś? 

Jak gps sobie radzi? Nie gubi satelit, drogi do domu? Bo widzę że w zestawie powinien być. 

 

W sumie ciekawa opcja za 600pln masz model gotowy do lotu z vtx itd mam quada pod long range ale chciałem właśnie polatac trochę inaczej z większym zapasem czasu tu zawsze można wyłączyć silnik w quadzie też ale później trzeba go szukać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zipp napisał:

hmm, ja tam(GB) widzę za taki zestaw za 977pln+99pln przesyłka.. ;)

 

No masz rację, tzn zestaw za 600 plus jest bez fpv czyli silnik serwa esc model za 900 plus masz w zestawie jeszcze fpv. Przynajmniej u mnie od razu w zł pokazuje

 

A tak wogole to teraz zobaczylem że zestaw został wycofany ale co by nie było chyba się za czymś takim rozejrze. 

Ale jeszcze poczekajmy co Jarek powie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Exu napisał:

Rozumiem że mówisz o tej wersji? 

https://m-pl.gearbest.com/rc-airplanes/pp_009681169488.html

 

Czy właśnie jej używasz?

Jeśli tak to jak z jakością obrazu w tej gotowej wersji jak ten vtx sobie radzi? 

Daleko nim odleciałeś? 

Jak gps sobie radzi? Nie gubi satelit, drogi do domu? Bo widzę że w zestawie powinien być. 

 

W sumie ciekawa opcja za 600pln masz model gotowy do lotu z vtx itd mam quada pod long range ale chciałem właśnie polatac trochę inaczej z większym zapasem czasu tu zawsze można wyłączyć silnik w quadzie też ale później trzeba go szukać

 Witam, mam wersje bez fpv, bez gps. Model w pierwszym wykonaniu z lekkim wzniosem skrzydła, kolorystycznie taki jak na zdjeciu. Posiada wyposazenie niezbedne do lotu: silnik, regulator, serwa, stabilizator lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Update.

Męczę od jakiegoś czasu Talona GT. Nie jest to najprzyjemniejszy model do latania, ale daje radę. Parę kraks z początku, nim iNav w miarę ustawiłem, teraz jakoś już lata, ale mimo wszystko szału nie ma.

Z ciekawości - jakim klejem te EPO czy z czego to tam jest zrobione, kleić? Bo to jakaś biodegradowalna pianka jest, cokolwiek to znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.