Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI - relacja z budowy


Ładziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

No to teraz czekamy na obloty, łatwo nie będzie bo to dolnopłat. Proponuję ustawić EXPO na sterach i nie za duże wychylenia. Przydało by się też D/R mieć pod ręką. Model wyszedł fajnie , coś wiadomo z wagą? Byczek nie wiem czy już pisałeś ale chyba nie, jakie planujesz wyposażenie RC i silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na obloty, łatwo nie będzie bo to dolnopłat. Proponuję ustawić EXPO na sterach i nie za duże wychylenia. Przydało by się też D/R mieć pod ręką. Model wyszedł fajnie , coś wiadomo z wagą? Byczek nie wiem czy już pisałeś ale chyba nie, jakie planujesz wyposażenie RC i silnik?

 

 

ok dziękuje slawekmod.

Modelu jeszcze nie ważyłem, nie pisałem jeszcze o wyposażeniu RC.

Deagostini dla prenumeratorów funduje cztery serwa hitec, nadajnik posiadam hitec optic 6 wraz z pakietem aku, i odbiornikiem szczeciokanałowym. silnik ma być

Tu jest ten silnik co zamówiłem.

http://www.rcspitfire.pl/nowy_silnik.html

 

van_daal i seiku2 dziękuje bardzo, staram się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dołączę się do pochwał. Model prezentuje się nieźle. Tak jak wszyscy czekam na relację z oblotu. Chyba będzie to jeden z nielicznych egzemplarzy , które się oderwą od ziemi.

 

A dziękuje bardzo :D , model na razie czeka na silnik oraz serwa , co prawda to nie silnik Merlin 71 :wink: ale musi pociągnąć. Relacja oczywiście będzie Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model prezentuje się dobrze. Jestem ciekaw jak będzie latał. Z niecierpliwości oczekuję relacji z pierwszych lotów. Trzymam kciuki.

 

Dziękuje bardzo :D oblot odbędzie się nie wcześniej jak w okolicy, czerwca lub lipca. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci wyszło wyważenie z tym silnikiem ? nie usiałeś ładować tej sztaby ołowiu dołączonej do zestawu.

Bardzo ładnie wyszedł ci model , czekam na filmiki

 

Dzięki wielkie, jeszcze pare małych drobiazgów do wykończenia. Jeszcze wyważania nie robiłem, bowiem deagostini opieszale wysyła silnik. A na silnik razem z serwami które mają być "za darmo" czeka się około trzech miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam ile kosztował taki silniczek po prenumeracie??
De Agostini w ostatnim numerze zamieściło kupon dzięki któremu można kupić silnik JBA 8.6 ccm, 1.4KM za jedyne 330zł, aparatura (nadajnik + odbiornik+ akumulator+ładowarka) jedyne 230zł, osobny kupon na serwa które są gratis jak wspomniał Byczek

 

Byczek serwa powinieneś dostać do miesiąca czasu od wysłania kuponu, a jeśli nie a zależy ci na czasie warto się przypomnieć np: telefonicznie pytając się czy doszedł do nich twój kupon. Mnie to pomogło i otrzymałem swoje serwa do 3 tyg od wysłania kuponu.

 

Ps. dołączam się o gratulacji, pięknie się prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byczek serwa powinieneś dostać do miesiąca czasu od wysłania kuponu, a jeśli nie a zależy ci na czasie warto się przypomnieć np: telefonicznie pytając się czy doszedł do nich twój kupon. Mnie to pomogło i otrzymałem swoje serwa do 3 tyg od wysłania kuponu.

 

Witam

Zadzwonie do nich i przypomne się, ostatnio jak do nich dzwoniłem to otrzymałem odpowiedż że zamówienia dostali więc czekam jeszcze do piątku jak nie będzie to dzownie jeszcze raz.

 

Ps. dołączam się o gratulacji, pięknie się prezentuje :)

 

wojcio69

Dziękuje bardzo, bądżmy optymistami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.