Skocz do zawartości

Histerie nieprawdopodobne czyli AKocjan na forum...


grzegor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat już dawno miał powstać, sugestia robertusa  postawiła kropkę nad i ...

Będzie tutaj lądował wszelaki , "spam" z tematów Arka, ten niesłuszny i być może słuszny jednak robiący OT w jego tematach ( na swój sposób fajnych) . Tutaj będziecie mogli robić OT, po sobie skakać, wytykać, argumentować racje do granic przyzwoitości....

Ostatnim etapem będą nagrody w postaci moderacji postów, banów na pisanie lub czasowe/całkowite  usunięcie z forum ;).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladowal hejt ? Czy to znaczy, ze jest to akceptowane przez administracje forum? Wiekszosc hejtujacych to jak widze niedowartosciowane i niedocenione w zyciu dzieciaki grubo po 40stce. Taki temat nigdy nie powinien sie pojawic na jakimkolwiek forum ! Jawne robienie beki z jednego z uzytkownikow. Zajmijcie sie budowaniem modeli jak wam nie pasuje, ze ktos lata lepiej od was 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Shock napisał:

Temat już dawno miał powstać, sugestia robertusa  postawiła kropkę nad i ...

Będzie tutaj lądował wszelaki hejt, "spam" z tematów Arka, ten niesłuszny i być może słuszny jednak robiący OT w jego tematach ( na swój sposób fajnych) . Tutaj będziecie mogli robić OT, po sobie skakać, wytykać, argumentować racje do granic przyzwoitości....

Ostatnim etapem będą nagrody w postaci moderacji postów, banów na pisanie lub czasowe/całkowite  usunięcie z forum ;).

No po takim wpisie moderacji to ja się z tego "towarzystwa" wypisuję od zaraz.

Powodzenia w hejtowaniu - "spamowaniu" jak kto woli...

BTW Rafale jaki hejt jest słuszny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, proszę nie doszukuj się drugiego dna. W tematach Arka było już chyba wszystko i ten jest tylko "śmietnikiem" a nie przyzwoleniem na robienie beki z Arka. Zwykle z sedna tematu Arka robi się taka wielowątkowość że chyba wszyscy się w tym gubią.

Tu będzie miejsce na wolną dyskusję a że napisałem hej to być może zbyt wiele -edytuję dla Twojego spokojnego ducha.

 

Praus, zluzuj majty...wypisz się . Mi łaski nie robisz.

Edytowałem wpis .

 

Tu możecie sobie robić bangladesz ,mnie w to nie mieszajcie . Chciałbym w spokoju poczytać forum...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Paweł Praus napisał:

I tak to się kończy jak za moderację biorą się ludzie z kompleksami...

Straszne, 40 letnie dziecko wzięło i się obraziło jak mu powiedzieli prawdę której nie umie przyjąć jak mężczyzna.

Ale już to widzę kolejny raz więc ..... 

  • Zmieszany 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, tłumacz sobie to jak chcesz, temat też możesz założyć...

Nawet sporadycznie udzielający się Patryk Sokół nazwał część nagonki na Arka hejtem... po czym nastąpiła chwilowa cisza i konsternacja.

Nie chce mi się też przytaczać przytyków personalnych do Arka za które niektórzy mieli czasowe bany na pisanie.

Ja nie oceniam przytoczonych wartości, nie neguję racji niektórych a formę ich wyrażania.

Być może kiedyś będziesz modem, z tej strony wiele rzeczy wygląda ciut inaczej i nie jest jednoznaczne.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Konrad_P napisał:

Straszne, 40 letnie dziecko wzięło i się obraziło jak mu powiedzieli prawdę której nie umie przyjąć jak mężczyzna.

Ale już to widzę kolejny raz więc ..... 

Straszne to jest to co wyprawiacie Wy ( moderatorzy) ostatnimi czasy na tym forum.

To już przekracza granice zdrowego rozsądku i kabaretu razem wzięte.

Najpierw jakiś idiotyczny pomysł z ankietą na temat możliwości usunięcia z forum użytkownika który nie naruszał regulaminu forum.

Pomysł, wynikający z braku chęci moderowania - chyba, bo nie wiem czym innym podyktowany.

Teraz ten idiotyczny wątek - tak idiotyczny pomysł, że szkoda go komentować.

Wygląda na to ,że grupa moderatorów obok wzajemnego popierania się, ze spuszczonymi majtkami bawi się w piaskownicy - forumowej.

 

Kojani

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdzieś znajdę ten nie mój post mówiący że jak się zbliża koniec roku to zaczyna się nagonka na moderatorów. To jest już tradycją tego forum bo to już bodaj (jeśli dobrze liczę) piąty rok z rzędu:D:D. To tak na początek.

 

37 minut temu, kojani napisał:

Najpierw jakiś idiotyczny pomysł z ankietą na temat możliwości usunięcia z forum użytkownika

Możesz to wytłumaczyć, dlaczego jest to idiotyczny pomysł. Moim zdaniem pomysł z ankietą-pytaniem jak najbardziej trafiony po tym wszystkim co się działo w tematach Arka. 90% piszących w jego wątkach odżegnywało go od czci i wiary. Więc zostało zadane zapytanie do użytkowników, skoro Arek jest tak kontrowersyjny w swoim pisaniu i ludzie go nie cierpią, bo ja te niektóre komentarze tak odbierałem, to czy nadal ma być razem z nami. Pytanie proste i konkretne. Została udzielona odpowiedź, więc Arek jest nadal z nami. 

W czym masz chłopie problem, podejrzewa ale nagłos nie będę mówił.

 

A ten wątek cóż, wątek jak wątek, jak Ci się nie podoba to na ciężką cholerę tu włazisz i te głupoty wypisujesz.

Jak wspomniałem nie podoba się to, to się nie podoba, mi się nie jako modowi tylko zwykłemu użytkownikowi tego forum podoba. I co teraz? Zdanie przeciwko zdaniu. Może mała ankietka by Cię zadowoliła:D, czy ma być ten wątek czy nie?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma problemu...

Temat okazał się niewypałem, w porządku. Miał być "śmietnikiem na wszelaki OT w tematach Kocjana ale że wzbudzi aż tak wielkie emocje nie przewidywałem .Nie taktuję tego jak błędu, miało być dobrze...

Zamykam go .

Informuję jednak że wszelkie OT w tematach Arka będzie na bieżąco kasowane (nie przenoszone do archiwum itp.) bez tłumaczenia się, informowania czemu, za co .

Stasiu, mamy majtki...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany

Kurde bo zaczynami sie gubić znowu :)

 

Rafał zrobił wątek z całkowitego OT z tematów Kocjana, jak widać niewypał takie śmieci trzeba wysyłać w kosmos od razu, błąd będzie poprawiony. 

 

A co do samych tematów Arka to jeżeli wypisuje herezję to imo trzeba to prostować, ale w kulturalny sposób, nie z poziomu ja wiem lepiej a ty się zamknij .... bo udało nam się zrobić niezły lincz na chłopaku a takie zachowanie to nic fajnego i dla niego i dla osób czytających. Więc proszę o więcej dystansu do takich sytuacji, bo szkoda sobie nerwy szargać :) 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.