Skocz do zawartości

Konkurs MON


robert.pilot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli ktoś z Was chciałby się „pobawić” w temacie tego konkursu, to zgłaszam propozycję – bazując na Twoim doświadczeniu modelarskim oraz mojej wiedzy w wizualizacji, można we współpracy wykonać model wirtualny.
Pomijam temat obostrzenia zaznaczonego w konkursie: „To propozycja dla podchorążych, cywilnych studentów i doktorantów uczelni wojskowych.".
Hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czaro napisał:

Żenada. Konkurs dla studentów kierunków technicznych, bez sprecyzowanych wymagań technicznych projektowanych obiektów. System oceny bez weryfikacji praktycznej w locie, polegający na całkowicie subiektywnej ocenie członków komisji konkursowej.

 

Bo to fikcja a nie konkurs... każdy kto brał udział w projektach to wie.

Najpierw powinni rozpisać konkurs na organizatorów konkursu.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czaro napisał:

Żenada. Konkurs dla studentów kierunków technicznych, bez sprecyzowanych wymagań technicznych projektowanych obiektów. System oceny bez weryfikacji praktycznej w locie, polegający na całkowicie subiektywnej ocenie członków komisji konkursowej.

Zgadza się , pełno kolesiostwa w tych komisjach znam  to .

Już na samo słowo ""Konkurs"" robi się nie dobrze , a z góry wiadomo kto co ma .

A co roku, te same osoby siedzą w komisjach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że padły pewne ogólne konstatacje na temat stanu państwa.
Myślę że powinniśmy (plularis użyte w sensie my jako naród) pomyśleć nad pracą u podstaw, nad odtwarzaniem tego, co określa się mianem tkanki społecznej.
 

Dlatego ponawiam propozycję, jeśli ktoś z Was chciałby się „pobawić” w temacie tego konkursu, to bazując na Twoim doświadczeniu modelarskim oraz mojej wiedzy w wizualizacji, można we współpracy wykonać model wirtualny i wydrukować prototyp.
Zdaję sobię sprawę że takie tematy wymagają np. różnych obliczeń inżynieryjnych, przedmuchania ewentualnego prototypu w tunelu. Myślę że jest to w zasięgu.
Nie chodzi o udział w konkursie, chodzi o zrobienie czegoś nowego.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak zawsze w każdym temacie, pojawiają się znawcy nie na temat. Proponuję Adminowi utworzenie wątku pt. "Ściana płaczu", tam każdy mógłby narzekać na... nowe przepisy, na zaistniałą sytuację... i jeszcze na coś... lub ubolewać nad swoim losem i ciężkim życiem w tym kraju...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robert.pilot napisał:

Niestety jak zawsze w każdym temacie, pojawiają się znawcy nie na temat. Proponuję Adminowi utworzenie wątku pt. "Ściana płaczu", tam każdy mógłby narzekać na... nowe przepisy, na zaistniałą sytuację... i jeszcze na coś... lub ubolewać nad swoim losem i ciężkim życiem w tym kraju...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

 

?

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.