Skocz do zawartości

PZL.38/II Wilk 1:3.8


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Celuję w jakieś 20 kg, a ile wyjdzie to zobaczymy?.

 

Jeszcze kontrola, czy podwozie działa wg założeń.

 

 

 

 

 

 

 

I tym sposobem zakończyłem ten etap.

Jeszcze muszę wykonać model układu wydechowego dla firmy http://alu-nester.com/pl/alu-nester-tlumiki/ która to wykona te wydechy profesjonalnie i w pełni funkcjonalne.

 

Na chwilę obecną przerywam prace przy Wilku, ponieważ "na tapetę" wchodzi rumak Stasia Skalskiego, tak by było czym latać w przyszłym sezonie?.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mecenas napisał:

 

 

Na chwilę obecną przerywam prace przy Wilku, ponieważ "na tapetę" wchodzi rumak Stasia Skalskiego, tak by było czym latać w przyszłym sezonie?.

Gdybyś nie przerywał pracy przy Wilku, to byś miał czym latać.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy przymusową przerwę... Troche szkoda  ?

ale mustang to też piękny samolot, mój najulubieńszy  ;)  i to w TAKIM malowaniu! Brawo!

Proponuję, w zastępstwie, osobny temat o mustangu. Też pewnie będzie na co popatrzeć  :)

Pewnie to zestaw, ale jaki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Irku, to zestaw firmy ESM  https://www.arfpros.com/product.sc?productId=437, który leżakował u mnie kilka lat. Nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat (tyle już było o mustangu na forum), zestaw będzie lekko ztiuningowany i przemalowany, to co tu opisywać. Liczę mocno na Krzysztofa (kesto), że pomoże ogarnąć nową canopy?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak prawdę mówiąc też bym chętnie obserwował  :)

nie było chyba relacji o tym konkretnie modelu tu na forum, choć zestaw znany rzeczywiście i już nie nowość

 

https://youtu.be/YSu_5XCLgGU

 

Mustangów wiele, ale takiego nie było. Najbardziej cieszy mnie wybór malowania. S.Skalski to wielka postać w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
42 minuty temu, mecenas napisał:

Z góry przepraszam za bajzel w pracowni, ale na 8m.kw naprawdę ciężko się zmieścić ze wszystkim

 

Ja mam 18m2, skrecam tylko ARFy, a burdel mam duzo wiekszy 😂

P.S. Jedyne co nas laczy, to ze uzywamy malych (ja rowniez duzych) sciskow Wolcrafta.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wojciech świetnie że robota posuwa się do przodu. Pierwsza klasa! Aż miło popatrzeć.

 

W mniejszych i prostszych modelach, gdzie elementy są wycinane ręcznie, prostszym sposobem jest podłożenie listewki pod żeberka, w odpowiednim miejscu i odpowiedniej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.