Jump to content

ziaja
 Share

Recommended Posts

Witam kolegów. Chodzi o symulator RF 7,5 który   mogę mieć od znajomego .Czy da się go sterować sterownikiem widzianym w Windows jako kontroler gier PPM ? Jest to aparatura FlySky FS i6x z interfejsem usb których używam obecnie w symulatorze MultiFlight Multiplexa . Czy RF7,5  ma możliwość wyboru sterownika radia i wskazania do wyboru ? Proszę o jakieś wskazówki w temacie .

1 godzinę temu, ziaja napisał:

symulator RF 7,5 który   mogę mieć od znajomego .Czy da się go sterować sterownikiem widzianym w Windows jako kontroler gier PPM ? Jest to aparatura FlySky FS i6x z interfejsem us

Możesz mieć oryginalnego RF ? w takim razie chyba powinieneś mieć w komplecie interfejs do sterowania... 

-interfejs RF to   element   współpracujący  z aparaturą lub niby aparatura na kablu -stanowiące jednocześnie klucz sprzętowy do uruchomienia programu...  więc wpinasz ten element i działa.

Dzięki .Kolega nosi się z zakupem RF9.5 i wtedy będę mógł  mieć starszą wersję (RF 7,5). Pewnie masz rację,że interfejs z aparaturą sterującą stanowi klucz sprzętowy .Chodziło mi o możliwość trenowania na symulatorze  sterując posiadaną aparaturą .Pewnie można znaleźć jakiś chiński interfejs ...ale jeśli dostanę oryginał ......będę chyba musiał wziąć na wstrzymanie i poczekać..Latanie na MultiFlight już nie wystarcza .Póki co mam chęć na Phoenix RC 5,5.Dostępne są w necie instalki .Może coś z tego będzie.

Udało mi się zainstalować Phoenix RC wersja 5,5 i upgrade do wersji 6 .Zainstalowałem też emulator aparatury , więc z powodzeniem mogę sterować swoją aparaturą FlySky , poprzez dokupiony wcześniej do MultiFlight interfejs USB .Wszystko to śmiga na Windows 10.Poznaję możliwości tego symulatora a są one całkiem spore .Bardzo dobra grafika i możliwość edycji modeli .Sterownik widziany jest w Windows i Phoenix RC jako PPM.Obyło się więc bez zakupu, za free.Mogę to rozwiązanie polecić zainteresowanym .

• 10 months later...

Mam pytanie, używam symulatora Aero Fly Profesional Delux , symulator jest niezły ale obecnie nie daje rady, potrzebuję nauczyć się 3 bardzo trudnych manewrów i chyba aby cos z tego było muszę zmienić symulator bo obecny w tych manewrach ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Podobno Real Flight powyżej wersji 7,5 , więc domyślam się że wersje 8 , 9 , 9,5 mogą spełnić oczekiwania , ale takiego symulatora nie posiadam.

No i nie wiem czy symulator przypadnie mi do gustu a tani nie jest, i tu pytanie.

Czy istnieje wersja demo z choćby jednym modelem który poprawnie lata 3D? a może jest jakas wersja na próbę która działa powiedzmy jeden wieczór?

A jak nie to skąd wziąć symulator z crakiem i emulatorem?

Zdecydował bym się na zakup oprogramowania ale nie w ciemno , pierwsze to abym wyłożył taką kasę na ten program to to oprogramowanie musi być tak dobre że z wrażenia będę tu leżał sparaliżowany.

Witam,chciałbym podzielić się moim doświadczeniem w temacie symulatorów AF7 i RF 7,5.Posiadam te obydwa .Porównując realizm zachowania się modeli w 3d,to RF odzwierciedla go w bardzo wysokim stopniu i pozwala na  zmierzenie się z poziomem Jase D.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.