Jump to content

Recommended Posts

Witam kolegów. Chodzi o symulator RF 7,5 który   mogę mieć od znajomego .Czy da się go sterować sterownikiem widzianym w Windows jako kontroler gier PPM ? Jest to aparatura FlySky FS i6x z interfejsem usb których używam obecnie w symulatorze MultiFlight Multiplexa . Czy RF7,5  ma możliwość wyboru sterownika radia i wskazania do wyboru ? Proszę o jakieś wskazówki w temacie .

1 godzinę temu, ziaja napisał:

symulator RF 7,5 który   mogę mieć od znajomego .Czy da się go sterować sterownikiem widzianym w Windows jako kontroler gier PPM ? Jest to aparatura FlySky FS i6x z interfejsem us

Możesz mieć oryginalnego RF ? w takim razie chyba powinieneś mieć w komplecie interfejs do sterowania... 

-interfejs RF to   element   współpracujący  z aparaturą lub niby aparatura na kablu -stanowiące jednocześnie klucz sprzętowy do uruchomienia programu...  więc wpinasz ten element i działa.

Dzięki .Kolega nosi się z zakupem RF9.5 i wtedy będę mógł  mieć starszą wersję (RF 7,5). Pewnie masz rację,że interfejs z aparaturą sterującą stanowi klucz sprzętowy .Chodziło mi o możliwość trenowania na symulatorze  sterując posiadaną aparaturą .Pewnie można znaleźć jakiś chiński interfejs ...ale jeśli dostanę oryginał ......będę chyba musiał wziąć na wstrzymanie i poczekać..Latanie na MultiFlight już nie wystarcza .Póki co mam chęć na Phoenix RC 5,5.Dostępne są w necie instalki .Może coś z tego będzie.

Na bangood możesz zakupić interfejs 22in1 , taki szary 'pendrive'  i on ci zemuluje nadajnik jako oryginalny pad. Wszystkie kody są na płytce. Mam, używam, polecam

Dzięki za informację .Rozumiem,że będę mógł sterować moją FlySky .

Tak tam też jest wyjście PPM

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Udało mi się zainstalować Phoenix RC wersja 5,5 i upgrade do wersji 6 .Zainstalowałem też emulator aparatury , więc z powodzeniem mogę sterować swoją aparaturą FlySky , poprzez dokupiony wcześniej do MultiFlight interfejs USB .Wszystko to śmiga na Windows 10.Poznaję możliwości tego symulatora a są one całkiem spore .Bardzo dobra grafika i możliwość edycji modeli .Sterownik widziany jest w Windows i Phoenix RC jako PPM.Obyło się więc bez zakupu, za free.Mogę to rozwiązanie polecić zainteresowanym .

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By zuzia2013
      Jestem początkujący. Mam motoszybowiec a zimą zbudowałem Wicherka 25 a teraz składam Fun Cuba.
      Latem ubiegłego roku doświadczony kolega modelarz  zaczął mnie uczyć latać motoszybowcem. Jednak nauka latania przychodzi mi z dużym trudem.
      Pomyślałem sobie, że kupię jakiś tani symulator z kontrolerem i mój wybór padł na FLYSKY SM 600 z sklepu modelarskiego Modelemx za 
      135 PLN.
      Czy ten symulator ułatwi mi naukę latania.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.