Skocz do zawartości

Zegarkowe hobby


robertus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

10 godzin temu, mr.jaro napisał:

Zgrabnie go zrobili. Do zludzenia przypomina oryginal. Z wygladu rozni sie jedynie drobiazgami. Kwarcowy, czy mechaniczny?

Mechaniczny

 

Tritium aż tak dobrze nie świeci. Mam zegarek z rurkami z tritium T25. Ale w nocy czyta się godziny bez problemu.

Prawdziwe zdjęcie

image.png.24345612a1c360a722be04622203751e.png

image.thumb.png.ad7d74c78ad0d34468700e6b648f3bcd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze jestem wierny Casio.

Nie gloryfikuję tej firmy, kiedyś za dzieciaka dostałem jakiegoś G- Shocka (stąd też mój nick :D) i jakoś polubiłem zegarki tej firmy. 

Nigdy nie miałem z nimi problemu i nosiłem do końca i albo się rozsypywały albo wyglądały bardzo słabo .

Ja jak założę zegarek to praktycznie go nie ściągam. Warunkiem zakupu zegarka są wskazówki, jakoś tak lepiej widzę godzinę rzucając okiem.

Oczywiście uległem "modzie" :rolleyes: i obecnie noszę Amazfit T-rex Pro i bardzo ale to bardzo powoli przekonuję się do smartwatchy  ale nie wykluczam powrotu do "normalnego" zegarka 

Casio było kilka i głównie G-shocków ale ostatnie zapamiętane zegarki to

 

20211004_082114.jpg

 

 

20211004_082135.jpg

 

Najlepszy i najdroższy mój zegarek poniżej to Casio Pro-Trek PRW 7000 1ar

 

 

20200629_084132.jpg

 

I obecnie wszystko mający smartwatch :)

 

20211004_082148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie nosze zegarkow ( ani ZADNEJ bizuterii i "ozdob" ) , ale jestem posiadaczem dwoch ( bezwartosciowych ) sztuk.

 

Pierwszy to moj zegarek ktory uzywalem dawno temu podczas uprawiania windsurfingu ( trzeba bylo czasem spojrzec , czy jest sie 2 , czy 5 godzin

na wodzie ? ) , a drogi dostalem na czterdziestke od tescia. Zwiazany ze mna tematycznie , gdyz FESTINA jest sponsorem TdF .

Oba od lat leza w szufladzie .

 

 

 

 

 

IMG_7426.JPG

IMG_7428.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.