Skocz do zawartości

Emerytura- mój unboxing tematu


zbjanik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zbjanik napisał:

Od początku lutego testuję wstępnie nowy etap życia: bycie emerytem. Właściwie miałem w to wejść we wrześniu 2020, kiedy to nabyłem praw, ale wyszło, że jednak będzie to później i ten stan przeciągnął się aż do teraz właśnie. Firma w której pracowałem stanęła na wysokości i bardzo się postarała o godne pożegnanie- dostałem piękny prezent, którego się na prawdę nie spodziewałem: zestaw makiety ultralajta Aerosport 103 w skali 1:3. Rozpiętość 2,3 m, napęd do wyboru spalinowy (20-30 ccm) lub elektryczny. U mnie będzie to spalinowy silnik od podkaszarki 26 ccm, który kilka lat temu przerobił mi kolega Adam o pseudonimie bzik4  (szkoda, że nie udziela się już na naszym forum). Silnik czekał na takie mniej więcej zastosowanie, a nawet ostatnio zbierałem dane do projektu czegoś takiego jak np. Wing Ding (tu Darek aviatik może poświadczyć, że nie zmyślam), a tu proszę- marzysz i masz! Do tego jeszcze, nasz wspólny forumowy kolega Tomasz, ten od wyszywanych koszulek, czapek i polarów, a w byłej już pracy młodszy kolega, wraz ze swoją żoną, zrobili mi niespodziankę: dostałem polar z logo pfmrc i swoim nickiem, czaplę zimową i szalik- też tak pięknie przyozdobione. No więc nie da rady- chwalę się i już!IMG_20220202_110935.thumb.jpg.a30bdbf956b55daa55c701abd8ba5274.jpg da !IMG_20220202_104205.thumb.jpg.41483476b77b74f44c872054de6975ab.jpg

 

Gratulacje, bedziesz miaj duzo czasu na modele!

Ladne to wnetrze.  Czy to w domu czy w pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pacyfic_77 napisał:

w okolicach Praszki

 Jak bylem gowniarzem ( pochodze z Zielonej Gory ) , to kolegi ojciec ( jakis tam inzynier ) duzo jezdzil w delegacje w Wasze okolice. Przywozil zawsze chleb z Wielunia i mowil , ze to najlepszy chleb jaki mozna kupic . Pamietam to tak dokladnie , jak by zdarzylo sie wczoraj : wchodzi z pachnacym chlebem , kroi dwie kromeczki i podaje nam ( mi i swojemu synowi ) posmarowane maselkiem ?

Dobry chleb bedzie mi sie juz ZAWSZE kojarzyl z Wieluniem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zbjanik napisał:

Serdecznie przepraszam Jarka aviatika za pomyłkę co do imienia. Jarku- wybacz!

Nawet nie zauważyłem czytając. Napiszę trochę filozoficznie, nowy etap w życiu nastraja do takich filozoficznych przemysleń. Zycie jest pełne pomyłek, gdyby tylko takie były, to praktycznie byłoby bezproblemowe.

Nie ma za co przepraszać Zbyszku. Jeśli wrócisz do tematu Wing Dinga - daj znać. Może jednak skusisz się na tą naszą wersję zmodyfikowaną. Niebawem koledzy powtórzą próbę statyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.02.2022 o 21:51, zbjanik napisał:

fotki z zewnątrz, i do tego jedną z wnętrza.

Zbyszku , masz piękny domek i przybudówkę również. Naprawdę robi wrażenie.

Jest się czym pochwalić.

W dniu 5.02.2022 o 08:53, jarek996 napisał:

Jak bylem gowniarzem ( pochodze z Zielonej Gory )

Świat jest mały : studiowałem w Zielonej Górze no i w sumie niedaleko mieszkam ( 50km na południe od ZG):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.