Skocz do zawartości

Cyfrowy przyrzad do ustawien powierzchni sterowych


dekooral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robert ale Ty jesteś czujny gość ?. Tak w stronę kadłuba ale tylko ze względu na wygodę. Jeżeli są skierowane w przeciwną stronę nie powoduje to niewłaściwej pracy przyrządu tylko maksymalne wychylenia sterów będą  wyświetlane z przeciwnym  znakiem lecz to nie ma żadnego znaczenia. Zaraz poprawię instrukcję obsługi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dopisze ze jest to nowsza wersja. Czujniki są bardzo lekkie i przyklejane na nanotaśmie. Należy tylko pamiętać aby nie przyklejać nanotaśmy bezpośrednio do modelu, jest za mocą i przy odczepianiu można go uszkodzić. Najlepiej na powierzchnię steru przykleić słabszą taśmę na którą przykleja się czujnik. Sam czujnik demontować ruchem obrotowym, nie odrywać.
Przyrząd jest bardzo fajny i praktyczny. Siedząc wygodnie na fotelu klikamy w aparaturze i obserwujemy wyświetlacz np. tabletu. Ma jedną wadę- jest za dokładny. Choć dla innej osoby może to być jego zaletą.
Mam go od przeszło tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Żadnego biegania z linijka, przymiarem. Żadnego schylania się. Zabawa na innym, wyższym poziomie. Rodem z NASA.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość dostępnych przyrządów pomiarowych montowanych na lotce/klapie jest za ciężka dla małych serw i powodowało ich powolne opadanie co utrudniało pomiar. Ten czujnik waży ok 2g czyli bardzo mało i nie ma tego efektu opadania. Fajnie że technika idzie do przodu, ale to nie oznacza że wcześniejsze metody są złe. Ja osobiście lubię gadżety, tym bardziej gdy ich funkcjonalność polepsza mój komfort zabawy.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2022 o 12:56, robert.pilot napisał:

Potwierdzam, fajna sprawa, pochwalę się, też nabyłem. Nachylanie się i bieganie w koło modelu, ustawianie, przestawianie...  zawsze wnerw mnie brał...

 

Na 100% to ulatwia "zabawe" , ale ja tam lubie linijeczke potrzymac przy loteczkach ? 

Do mojego beznadziejnego latania to wystarczy , ale jak chlopaki  "zawodnicza" , to ustawienia musza miec na 200%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 19:20, jarek996 napisał:

W sumie to i tak ustawienia "fabryczne" sa tylko poczatkiem ustawien koncowych . Tych ZADNYM instrumentem sie nie ustawi.

Je ustawia ZYCIE !

ale można je na koniec zmierzyć i zapisać :) Ja od kilku lat używam elektronicznej miarki i do innej nie chce wracać. Tylko mam wersję niezależną od komórek, tabletów itp. po prostu zrób to sam z wyświetlaczem. Tania i skuteczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cZyNo napisał:

ale można je na koniec zmierzyć i zapisać :) Ja od kilku lat używam elektronicznej miarki i do innej nie chce wracać. Tylko mam wersję niezależną od komórek, tabletów itp. po prostu zrób to sam z wyświetlaczem. Tania i skuteczna

Alez oczywiscie Jurek !

Nawet TRZEBA zapisac ( jak wszystko jest "cacy" ) !!!

 

Tyko ja , to taka dupa jestem , ze i tak nie wiem , czy to wiatr mocniej  powial , czy mam za mocne wychylenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.